Объектілерді республикалық меншіктен Ақмола облысының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 16 наурыздағы № 210 Қаулысы.
"Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімінің "Щучье-Бурабай курорттық аймағының Щучье көліндегі туристік ойын-сауық кешені (инфрақұрылым). Щучинск қаласындағы сыртқы су құбыры, кәріз, электрмен жабдықтау және су тазарту станциясының желілері (1-кезек)" объектісінің осы қаулыға қосымшаға сәйкес сыртқы сумен жабдықтау және кәріз желілерін (бұдан әрі - сыртқы желілер) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының теңгерімінен республикалық меншіктен Ақмола облысының коммуналдық меншігіне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен және Ақмола облысының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының қосымшасында көрсетілген сыртқы желілерді қабылдау-беру бойынша қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 16 наурыздағы
№ 210 қаулысына
қосымша
Республикалық меншіктен Ақмола облысының коммуналдық меншігіне
берілетін "Щучье-Бурабай курорттық аймағының Щучье көліндегі
туристік ойын-сауық кешені (инфрақұрылым). Щучинск қаласындағы
сыртқы су құбыры, кәріз, электрмен жабдықтау және су тазарту
станциясының желілері (1-кезек)" объектісінің сыртқы сумен
жабдықтау және кәріз желілерінің тізбесі
Р/с
Атауы
Ұзындығы, километр
Теңгерімдік құны, теңге
1.
Сыртқы сумен жабдықтау желілері

О передаче объектов из республиканской собственности в коммунальную собственность Акмолинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2010 года № 210
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 81 «Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима Акмолинской области о передаче из республиканской собственности с баланса Управления делами Президента Республики Казахстан наружных сетей водоснабжения и канализации объекта «Туристическо-развлекательный комплекс на оз. Щучье Щучинско-Боровской курортной зоны (инфраструктура). Наружные сети водопровода, канализации, электроснабжения и станция отчистки воды в г. Щучинске (1 очередь)» (далее - наружные сети) в коммунальную собственность Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом Акмолинской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче наружных сетей, указанных в приложении к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 марта 2010 года № 210
Перечень
наружных сетей водоснабжения и канализации
объекта «Туристическо-развлекательный комплекс на оз. Щучье
Щучинско-Боровской курортной зоны (инфраструктура). Наружные
сети водопровода, канализации, электроснабжения и станция
отчистки воды в г. Щучинске (1 очередь)», передаваемых из
республиканской собственности в коммунальную собственность
Акмолинской области
п/п
Наименование
Протяженность,
километр
Балансовая
стоимость,
тенге
1.
Наружные сети водоснабжения