Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 маусымдағы № 586 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 221 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Өркен» акционерлік қоғамының директорлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 маусымдағы № 586 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
«Қуанғанов                       - Қазақстан Республикасы Білім
Фархад Шаймұратұлы                 және ғылым министрлігінің
жауапты хатшысы»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Сарыбеков                       - Қазақстан Республикасының
Махметғали Нұрғалиұлы              Білім және ғылым
вице-министрі»;
«Мурзабекова                     - тәуелсіз директор»
Светлана Викторовна
деген жолдан мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Даниэль Бэстиэн                 - тәуелсіз директор».
2. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2008 года № 586
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 221
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2008 года № 586 "О составе совета директоров акционерного общества "Өркен" следующие изменение и дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
строку:
"Куанганов                   - ответственный секретарь
Фархад Шаймуратович           Министерства образования и
науки Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Сарыбеков                   - вице-министр образования и
Махметгали Нургалиевич         науки Республики Казахстан";
после строки:
"Мурзабекова                 - независимый директор"
Светлана Викторовна
дополнить строкой следующего содержания:
"Даниэль Бэстиэн             - независимый директор".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов