Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 наурыздағы № 233 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
4-тармақта:
бірінші абзацтағы «93 302 307» деген сандар «99 999 925» деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «27 963 120» деген сандар «32 243 240» деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «1 758 055» деген сандар «2 230 235» деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «2 648 661» деген сандар «2 656 661» деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «13 197 786» деген сандар «16 997 726» деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы «17 950 934» деген сандар «17 993 866» деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы «3 572 262» деген сандар «3 610 002» деген сандармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы «30 510 191» деген сандар «32 847 017» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 42-қосымшада:
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектептерді, ауруханаларды және басқа да әлеуметтік объектілерді күрделі және ағымдағы жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу» кестесінде:
«Шығыстар сомасы» бағанында:
«Барлығы» деген жолдағы «26 956 120» деген сандар «31 236 240» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы «4 679 301» деген сандар «5 323 761» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолдағы «2 215 964» деген сандар «5 851 624» деген сандармен ауыстырылсын;
«Спорт объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу» бағанында:
«Барлығы» деген жолдағы «1 758 055» деген сандар «2 230 235» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы «589 000» деген сандар «1 061 180» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мәдениет объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу» бағанында:
«Барлығы» деген жолдағы «2 648 661» деген сандар «2 656 661» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы «841 863» деген сандар «849 863» деген сандармен ауыстырылсын;
«Білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу» бағанында:
«Барлығы» деген жолдағы «12 190 786» деген сандар «15 990 726» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы «794 929» деген сандар «959 209» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолдағы «1 264 444» деген сандар «4 900 104» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 43-қосымшада:
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу» кестесінде:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2010 года № 233
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010 - 2012 годы" следующие изменения и дополнение:
в пункте 4:
в абзаце первом цифры "93 302 307" заменить цифрами "99 999 925";
в абзаце втором цифры "27 963 120" заменить цифрами "32 243 240";
в абзаце третьем цифры "1 758 055" заменить цифрами "2 230 235";
в абзаце четвертом цифры "2 648 661" заменить цифрами "2 656 661";
в абзаце пятом цифры "13 197 786" заменить цифрами "16 997 726";
в абзаце девятом цифры "17 950 934" заменить цифрами "17 993 866";
в абзаце одиннадцатом цифры "3 572 262" заменить цифрами "3 610 002";
в абзаце тринадцатом цифры "30 510 191" заменить цифрами "32 847 017";
в приложении 42 к указанному постановлению:
в таблице "Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный и текущий ремонт школ, больниц и других социальных объектов":
в графе "Сумма расходов":
в строке "Всего" цифры "26 956 120" заменить цифрами "31 236 240";
в строке, порядковый номер 8, цифры "4 679 301" заменить цифрами "5 323 761";
в строке, порядковый номер 16, цифры "2 215 964" заменить цифрами "5 851 624";
в графе "капитальный и текущий ремонт объектов спорта":
в строке "Всего" цифры "1 758 055" заменить цифрами "2 230 235";
в строке, порядковый номер 8, цифры "589 000" заменить цифрами "1 061 180";
в графе "капитальный и текущий ремонт объектов культуры":
в строке "Всего" цифры "2 648 661" заменить цифрами "2 656 661";
в строке, порядковый номер 8, цифры "841 863" заменить цифрами "849 863";
в графе "капитальный и текущий ремонт объектов образования":
в строке "Всего" цифры "12 190 786" заменить цифрами "15 990 726";
в строке, порядковый номер 8, цифры "794 929" заменить цифрами "959 209";
в строке, порядковый номер 16, цифры "1 264 444" заменить цифрами "4 900 104";
в приложении 43 к указанному постановлению:
в таблице "Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ремонт и содержание автомобильных дорог областного и районного значения, улиц городов и населенных пунктов":

«Барлығы» деген жолдағы «16 767 527» деген сандар «16 810 459» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы «822 903» деген сандар «865 835» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 44-қосымшада:
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кенттердегі, ауылдардағы (селолардағы), ауылдық (селолық) округтердегі әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу» кестесінде:
«Шығыстар сомасы» бағанында:
«Барлығы» деген жолдағы «3 572 262» деген сандар «3 610 002» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы «52 224» деген сандар «89 964» деген сандармен ауыстырылсын;
«Кент ішіндегі жолдарды ағымдағы жөндеу» бағанында:
«Барлығы» деген жолдағы «202 874» деген сандар «212 874» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы «10 124» деген сандар «20 124» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ауылдық елді мекендерді жайластыру» бағанында:
«Барлығы» деген жолдағы «1 411 434» деген сандар «1 439 174» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы «27 100» деген сандар «54 840» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 45-қосымшада:
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге және жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу» кестесінде:
«Шығыстар сомасы» бағанында:
«Барлығы» деген жолдағы «14 615 776» деген сандар «14 890 502» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы «770 817» деген сандар «1 045 543» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сумен жабдықтау» бағанында:
«Барлығы» деген жолдағы «4 312 936» деген сандар «4 322 065» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік немірі 7-жолдағы «14 574» деген сандар «23 703» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жайластыру» бағанында:
«Барлығы» деген жолдағы «5 787 089» деген сандар «6 052 686» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы «715 574» деген сандар «981 171» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 46-қосымшада:
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және қалалар мен елді мекендерді жайластыруға берілетін нысаналы трансферттердің сомасын бөлу» кестесінде:
«Барлығы» деген жолдағы «15 894 415» деген сандар «17 956 515» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолда:
«588 746» деген сандар «2 650 846» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Жайластыру
«Қазақ елі» монументін реконструкциялау

в строке "Всего" цифры "16 767 527" заменить цифрами "16 810 459";
в строке, порядковый номер 8, цифры "822 903" заменить цифрами "865 835";
в приложении 44 к указанному постановлению:
в таблице "Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах":
в графе "Сумма расходов":
в строке "Всего" цифры "3 572 262" заменить цифрами "3 610 002";
в строке, порядковый номер 7, цифры "52 224" заменить цифрами "89 964";
в графе "Текущий ремонт внутрипоселковых дорог":
в строке "Всего" цифры "202 874" заменить цифрами "212 874";
в строке, порядковый номер 7, цифры "10 124" заменить цифрами "20 124";
в графе "Благоустройство сельских пунктов":
в строке "Всего" цифры "1 411 434" заменить цифрами "1 439 174";
в строке, порядковый номер 7, цифры "27 100" заменить цифрами "54 840";
в приложении 45 к указанному постановлению:
в таблице "Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство городов и населенных пунктов":
в графе "Сумма расходов":
в строке "Всего" цифры "14 615 776" заменить цифрами "14 890 502";
в строке, порядковый номер 7, цифры "770 817" заменить цифрами "1 045 543";
в графе "Водоснабжение":
в строке "Всего" цифры "4 312 936" заменить цифрами "4 322 065";
в строке, порядковый номер 7, цифры "14 574" заменить цифрами "23 703";
в графе "благоустройство":
в строке "Всего" цифры "5 787 089" заменить цифрами "6 052 686";
в строке, порядковый номер 7, цифры "715 574" заменить цифрами "981 171";
в приложении 46 к указанному постановлению:
в таблице "Целевые трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство городов и населенных пунктов":
в строке "Всего" цифры "15 894 415" заменить цифрами "17 956 515";
в строке, порядковый номер 15:
цифры "588 746" заменить цифрами "2 650 846";
дополнить строками следующего содержания:
"
Благоустройство
Реконструкция Монумента "Қазақ Елі"

2 062 100
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

2 062 100
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов