Н.Н. Оразов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 наурыздағы № 247 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Нұрай Нұрғожаұлы Оразов Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

Об Уразове Н.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2010 года № 247
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Уразова Нурая Нургожаевича вице-министром связи информации Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов