Н.Қ.Әбдібеков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 275 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Нұрмұхамбет Қанапияұлы Әбдібеков Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

Об Абдибекове Н.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 275
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Абдибекова Нурмухамбета Канапиевича вице-министром индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов