Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 276 Қаулысы
«2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігіне Астана қаласында Опера және балет театрын, «Абу Даби Плаза» көп бейінді кешенін, «Хэйлибэри Астана» мектебін салу үшін жер учаскелерін сатып алуға және жылжымайтын мүлік объектілерін бұзуға Астана қаласының әкімдігіне аудару үшін 2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен ағымдағы нысаналы трансферттер түрінде 1 537 776 463 (бір миллиард бес жүз отыз жеті миллион жеті жүз жетпіс алты мың төрт жүз алпыс үш) теңге мөлшерінде ақшалай қаражат бөлінсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.12.14 № 1353 Қаулысымен.
2. Астана қаласының әкімдігі осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 276
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения республиканского бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2010-2012 годы на неотложные затраты, денежные средства в размере 1537776463 (один миллиард пятьсот тридцать семь миллионов семьсот семьдесят шесть тысяч четыреста шестьдесят три) тенге для перечисления акимату города Астаны в виде целевых текущих трансфертов на выкуп земельных участков и снос объектов недвижимости для строительства Театра оперы и балета в городе Астане, многофункционального комплекса "Абу Даби Плаза", школы "Хэйлибэри Астана".
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 14.12.2010 № 1353.
2. Акимату города Астаны принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов