С.Ә. Ырсалиев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 300 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Серік Әзтайұлы Ырсалиев Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

Об Ирсалиеве С.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 300
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Ирсалиева Серика Азтаевича вице-министром образования  и науки Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов