Әскери міндеттілерді әскери оқу-жаттығу жиындарына шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 314 Қаулысы
«Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 25-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылы әскери оқу-жаттығу жиындарын өткеру үшін осы қаулыға қосымшаға сәйкес санда денсаулық жағдайы бойынша жарамды әскери міндеттілер заңнамада белгіленген тәртіппен шақырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 15 сәуірдегі
№ 314 қаулысына
қосымша
2010 жылы әскери оқу-жаттығу жиындарына тартылатын әскери
міндеттілердің саны
Р/с
Әскери бөлімнің атауы
Әскери міндеттілердің саны
Өткізу кезеңі
1.
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің (Құрлық әскерлерінің) резервтегі кіші мамандарын жауынгерлік даярлау және жауынгерлік қолдану оқу-жаттығу орталығы (Спасск кенті)
100
Маусым
100
Шілде
100
Тамыз
100
Қыркүйек
2.
30212 ә/б (Гвардейск кенті)

О призыве военнообязанных на учебные воинские сборы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 314
В соответствии со статьей 25 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Призвать в установленном законодательством порядке в 2010 году военнообязанных, годных по состоянию здоровья, для прохождения учебных воинских сборов, в количестве согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 апреля 2010 года № 314
Количество военнообязанных, привлекаемых на
учебные воинские сборы в 2010 году
п/п
Наименование воинской
части
Количество
военнообязан-
ных
Период
проведения
1.
Учебный центр боевой
подготовки и боевого
применения младших
специалистов резерва
(Сухопутных войск)
Вооруженных Сил Республики
Казахстан (поселок Спасск)
100
Июнь
100
Июль
100
Август
100
Сентябрь
2.
В/ч 30212
(поселок Гвардейский)