«Түрік Республикасының Тұңғыш Президенті Мұстафа Кемал Ататүріктің ескерткіші» обьектісін республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 315 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімінің Астана қаласы, Тәшенов көшесі, № 8 үйдің ауданы мекен-жайында орналасқан Түрік Республикасының Түңғыш Президенті Мұстафа Кемал Ататүріктің ескерткішін (бұдан әрі - объект) Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің теңгерімінен республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігімен және Астана қаласының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген объектіні қабылдап алу-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О передаче объекта "Памятник Первого Президента Турецкой Республики Мустафа Кемаля Ататюрка" из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 315
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима города Астаны о передаче из республиканской собственности с баланса Министерства культуры Республики Казахстан памятника Первого Президента Турецкой Республики Мустафа Кемаля Ататюрка, расположенного по адресу: город Астана, улица Ташенова, в районе дома № 8 (далее - объект) в коммунальную собственность города Астаны.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством культуры Республики Казахстан и акиматом города Астаны в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче объекта, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов