"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 321 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
«Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 18, 206-құжат; 2006 ж., № 10, 88-құжат, № 50, 529-құжат; 2007 ж., № 2, 22-құжат, № 13, 146-құжат, № 45, 528-құжат; 2008 ж., № 1, 1-құжат, № 28, 263-құжат; 2009 ж., № 21, 186-құжат, № 27-28, 234-құжат, № 32, 295-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен айқындалған Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Исекешев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы            орынбасары - Индустрия және жаңа
технологиялар министрі, төрағаның
орынбасары;
Комиссия мүшелері:
Айтжанова                - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Жанар Сейдахметқызы        даму және сауда министрі;
Шоқпытов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Андар Мәулешұлы            вице-министрі;
Дәленов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы          вице-министрі;
Шолпанқұлов              - Қазақстан Республикасының Қаржы
Берік Шолпанқұлұлы         вице-министрі;
мына:
«Кармазина               - Қазақстан Республикасының Экономика және
Лена Мағауияқызы           бюджеттік жоспарлау вице-министрі, хатшы»,
«Сұлтанов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы          бюджеттік жоспарлау министрі»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Кармазина               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Лена Мағауияқызы           вице-министрі, хатшы»,
«Сұлтанов                - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы          көмекшісі»;
көрсетілген Комиссияның құрамынан С.Н. Ахметов, Қ.У. Бішімбаев, М.Ә. Құсайынов, Т.М. Сүлейменов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2010 года № 321
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Распоряжение Президента Республики Казахстан О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 206; 2006 г., № 10, ст. 88, № 50, ст. 529; 2007 г., № 2, ст. 22, № 13, ст. 146, № 45, ст. 528; 2008 г., № 1, ст. 1, № 28, ст. 263; 2009 г., № 21, ст. 186, № 27-28, ст. 234, № 32, ст. 295) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Исекешева                   - Заместителя Премьер-Министра
Асета Орентаевича             Республики Казахстан - Министра
индустрии и новых технологий Республики
Казахстан, заместителем председателя;
членами Комиссии:
Айтжанову                   - Министра экономического
Жанар Сейдахметовну           развития и торговли Республики
Казахстан;
Шукпутова                   - вице-министра финансов
Андаря Маулешевича            Республики Казахстан;
Даленова                    - вице-министра финансов
Руслана Ерболатовича          Республики Казахстан;
Шолпанкулова                - вице-министра финансов
Берика Шолпанкуловича         Республики Казахстан;
строки:
"Кармазина                  - вице-министр экономики и
Лена Магауяновна              бюджетного планирования Республики
Казахстан, секретарь",
"Султанов                   - Министр экономики и
Бахыт Турлыханович            бюджетного планирования Республики
Казахстан"
изложить соответственно в следующей редакции:
"Кармазина                  - вице-министр финансов
Лена Магауяновна              Республики Казахстан, секретарь",
"Султанов                   - помощник Президента Республики
Бахыт Турлыханович            Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии: Ахметова С.Н., Бишимбаева К.В., Кусаинова М.А., Сулейменова Т.М.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев