Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 2010 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 344 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № 266 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.18 № 266 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2007 - 2011 жылдарға арналған «Қазақстан балалары» бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2010 - 2011 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 2010 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген каулымен бекітілген 2007 - 2011 жылдарға арналған «Қазақстан балалары» бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2010 - 2011 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 26-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Балалардың құқықтарын қорғау мәселелері бойынша мерзімді баспа басылымдарын әзірлеу және шығару»;
3-бағандағы «ғылыми-әдістемелік журнал» деген сөздер «мерзімді баспа басылымы» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2009 года № 2010
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 344. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2011 года № 266
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.03.2011 № 266.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2009 года № 2010 "Об утверждении Плана мероприятий на 2010 - 2011 годы по реализации программы "Дети Казахстана" на 2007 - 2011 годы" следующие изменения:
в Плане мероприятий на 2010 - 2011 годы по реализации программы "Дети Казахстана" на 2007 - 2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 26:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Разработка и издание периодического печатного издания по вопросам охраны прав детей";
в графе 3 слова "научно-методический журнал" заменить словами "периодическое печатное издание".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов