Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы № 1106 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 346 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 31
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 31.12.2015 № 1185 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Отандық өндірушілерден ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуды, сондай-ақ оны сақтау, қайта өңдеу, тасымалдау жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын мамандандырылған ұйымдардың (агенттердің) тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы № 1106 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 43, 512-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және 1-тармақта:
«өнімін» деген сөзден кейін «және оның терең қайта өңдеу өнімдерін» деген сөздермен толықтырылсын;
«оны» деген сөз «оларды» деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Отандық өндірушілерден ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуды, сондай-ақ оны сақтау, қайта өңдеу, тасымалдау жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын мамандандырылған ұйымдардың (агенттердің) тізбесінде:
тақырыбында:
«өнімін» деген сөзден кейін «және оның терең қайта өңдеу өнімдерін» деген сөздермен толықтырылсын;
«оны» деген сөз «оларды» деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года № 1106
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 346. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1185
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1185 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года № 1106 "Об утверждении Перечня специализированных организаций (агентов), осуществляющих закуп сельскохозяйственной продукции у отечественных производителей, а также услуг по ее хранению, переработке, перевозке" (САПП Республики Казахстан 2007 г., № 43, ст. 512) следующие дополнения и изменения:
в заголовке и в пункте 1:
после слова "продукции" дополнить словами "и продуктов ее глубокой переработки";
слово "ее" заменить словом "их";
в Перечне специализированных организаций (агентов), осуществляющих закуп сельскохозяйственной продукции у отечественных производителей, а также услуг по ее хранению, переработке, перевозке, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке:
после слова "продукции" дополнить словами "и продуктов ее глубокой переработки";
слово "ее" заменить словом "их".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов