Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 сәуірдегі № 362 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Intergas International В. V.» компаниясына сатып алу-сату шартын жасасу арқылы «ҚазТрансГаз» акционерлік қоғамының пайдасына «Интергаз Орталық Азия» акционерлік қоғамы акциялары пакетінің 100 %-ын иеліктен шығару жөнінде мәміле жасауға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2010 года № 362
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить компании "Intergas International B.V." совершить сделку по отчуждению 100 % пакета акций акционерного общества "Интергаз Центральная Азия" в пользу акционерного общества "КазТрансГаз" посредством заключения договора купли-продажи.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов