Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 328 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 сәуірдегі № 365 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 328 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
«2-1. Алматы және Шығыс Қазақстан облыстарының әкімдіктерін қоспағанда, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктеріне заңнамада белгіленген тәртіппен Шығыс Қазақстан облысындағы 2010 жылғы көктемгі су тасқыны салдарынан қираған тұрғын үйлерді, инженерлік және әлеуметтік инфрақұрылымды қалпына келтіруге 2010 жылға арналған тиісті жергілікті бюджеттен 50000000 (елу миллион) теңгеден Шығыс Қазақстан облысының бюджетіне аудару ұсынылсын.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2010 года № 328
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2010 года № 365
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2010 года № 328 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее дополнение:
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Рекомендовать акиматам областей, городов Астаны и Алматы, за исключением акиматов Алматинской и Восточно-Казахстанской областей, в установленном законодательством порядке перечислить в бюджет Восточно-Казахстанской области по 50000000 (пятьдесят миллионов) тенге из соответствующего местного бюджета на 2010 год на восстановление жилья, инженерной и социальной инфраструктуры, разрушенных вследствие весенних паводков 2010 года в Восточно-Казахстанской области.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов