"Арна Медиа» ұлттық ақпараттық холдингі" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 мамырдағы № 378 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті (бұдан әрі - Комитет) Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігіне «Арна Медиа» ұлттық ақпараттық холдингі» акционерлік қоғамы (бұдан әрі - холдинг) акцияларының мемлекеттік пакеттерін иелену және пайдалану құқықтары берілсін.
2. Холдинг таратылсын.
3. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Комитетпен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 2-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Комитет заңнамада белгіленген тәртіппен холдингтің еншілес заңды тұлғалары акцияларының пакеттерін (қатысу үлесін) иелену және пайдалану құқықтарын тарату комиссиясы бергеннен кейін оларды Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігіне берсін.
5. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан мемлекеттік корпоративтік басқару мәселелері жөніндегі мамандандырылған кеңестер құру туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 қарашадағы № 1080 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж, № 44, 500-құжат);
2) «Арна Медиа» ұлттық ақпараттық холдингі» акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 қарашадағы № 1091 қаулысы;
3) «Кейбір акционерлік қоғамдардың директорлар кеңестері құрамдарының жекелеген мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 шілдедегі № 1068 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О некоторых вопросах акционерного общества "Национальный информационный холдинг "Арна Медиа"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2010 года № 378
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан (далее - Комитет) передать Министерству связи и информации Республики Казахстан права владения и пользования государственным пакетом акций акционерного общества "Национальный информационный холдинг "Арна Медиа" (далее - холдинг).
2. Ликвидировать холдинг.
3. Министерству связи и информации Республики Казахстан совместно с Комитетом в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из пункта 2 настоящего постановления.
4. Комитету в установленном законодательством порядке передать Министерству связи и информации Республики Казахстан права владения и пользования пакетами акций (доли участия) дочерних юридических лиц холдинга после их передачи ликвидационной комиссией.
5. Признать утратившими силу:
1) подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2008 года № 1080 "О создании специализированных советов по вопросам государственного корпоративного управления при Правительстве Республики Казахстан и о внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 44, ст. 500);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2008 года № 1091 "О составе совета директоров акционерного общества "Национальный информационный холдинг "Арна Медиа";
3) пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2009 года № 1068 "Отдельные вопросы составов советов директоров некоторых акционерных обществ".
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов