Америкалық Самоаға ресми ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 мамырдағы № 412 Қаулысы
Америкалық Самоада болған қиратушы цунамидің салдарынан қалыптасқан ауыр экономикалық және әлеуметтік жағдайға байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Америкалық Самоаға ресми ізгілік көмек көрсету үшін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін 2010 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен 50000 (елу мың) АҚШ долларына баламалы сомада қаражат бөлсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен көрсетілген қаражатты арнайы банктік шотқа аударуды қамтамасыз етсін: «Account Name: Government of Samoa Tsunami Relief Fund»; «Bank: ANZ Bank (Samoa) Ltd, Beach Road, Apia, Samoa»; «SWIFT: ANZBWSWW»; «BSB: 010-979»; «Account #: 3826829».
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

Об оказании официальной гуманитарной помощи Американскому Самоа
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2010 года № 412
В связи с тяжелой экономической и социальной ситуацией, сложившейся в результате разрушительного цунами в Американском Самоа, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2010 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других  государств, средства в сумме, эквивалентной 50000 (пятьдесят тысяч) долларов США, для оказания официальной гуманитарной помощи Американскому Самоа.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить перечисление указанных средств на специальный банковский счет: «Account Name: Government of Samoa Tsunami Relief Fund»; «Bank: ANZ Bank (Samoa) Ltd, Beach Road, Apia, Samoa»; «SWIFT: ANZBWSWW»; «BSB: 010-979»; «Account #: 3826829».
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить контроль за использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов