Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 ақпандағы № 97 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 мамырдағы № 426 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу кәсіпорындарына олардың негізгі және айналым қаражатын толықтыруға қаржы институттары беретін кредиттер бойынша, жабдықтар лизингі бойынша сыйақы ставкасын субсидиялауға байланысты іс-шараларды қаржыландыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 ақпандағы № 97 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу кәсіпорындарына олардың негізгі және айналым қаражатын толықтыруға қаржы институттары беретін кредиттер бойынша, жабдықтар лизингі бойынша сыйақы ставкасын субсидиялауға байланысты іс-шараларды қаржыландыру ережесінде:
14-тармақта:
11) тармақшадағы «мөрі).» деген сөз «мөрі);» деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
«12) осы Ережеге 4-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қарыз алушы (лизинг алушы) жобасының қысқаша сипаттамасы.»;
осы қаулыға қосымшаға сәйкес Ережеге 4-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 17 мамырдағы
№ 426 қаулысына
қосымша
Ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта
өңдеу кәсіпорындарына олардың негізгі
және айналым қаражатын толықтыруға
қаржы институттары беретін кредиттер
бойынша, жабдықтар лизингі бойынша
сыйақы ставкасын субсидиялауға
байланысты іс-шараларды қаржыландыру
ережесіне
4-1-қосымша
Қарыз алушы (лизинг алушы) жобасының
қысқаша сипаттамасы*
1. Қарыз алушының (лизинг алушының) атауы ___________________________
_____________________________________________________________________
2. Кредиттің (қарыздың, лизингтің) сомасы ___________________________
3. Кредит беру (лизинг) мерзімі _____________________________________
4. Сыйақы ставкасы __________________________________________________
5. Жобаның мақсаты __________________________________________________
_____________________________________________________________________
Р/с
Сатып алынатын ауыл шаруашылығы шикізатының, жабдықтарының және т.б. атауы
Бағасы
Саны
Сомасы
Кәсіпорынның бірінші басшысы _______________________________ (Т.А.Ә.)
(лауазымы)                           (қолы)
М.О. (күні)
_________________________________________________ туралы мәліметтер**
(кәсіпорынның атауы)
растаймын:__________________________________ (лауазымы, Т.А.Ә., мөрі)
(қолы)
Ескертпе:
* Әрбір қарыз алушы (лизинг алушы) бойынша жеке толтырылады
** Мәліметтер қаржы институты немесе қарыз алушыға (лизинг алушыға) қызмет көрсетілетін оның филиалы басшысының қолымен және мөрімен куәландырылады

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2010 года № 97
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2010 года № 426
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2010 года № 97 "Об утверждении Правил финансирования мероприятий, связанных с субсидированием ставки вознаграждения по кредитам, выдаваемым финансовыми институтами предприятиям по переработке сельскохозяйственной продукции на пополнение их основных и оборотных средств, по лизингу оборудования" следующие изменение и дополнения:
в Правилах финансирования мероприятий, связанных с субсидированием ставки вознаграждения по кредитам, выдаваемым финансовыми институтами предприятиям по переработке сельскохозяйственной продукции на пополнение их основных и оборотных средств, по лизингу оборудования, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 14:
в подпункте 11) слово "института)." заменить словом "института);";
дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) краткое описание проекта заемщика (лизингополучателя) по форме согласно приложению 4-1 к настоящим Правилам.";
дополнить приложением 4-1 к Правилам согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 2010 года № 426
Приложение 4-1
к Правилам финансирования мероприятий,
связанных с субсидированием ставки
вознаграждения по кредитам, выдаваемым
финансовыми институтами предприятиям
по переработке сельскохозяйственной
продукции на пополнение их основных и
оборотных средств,
по лизингу оборудования
Краткое описание проекта заемщика (лизингополучателя)*
1. Наименование заемщика (лизингополучателя) ________________________
_____________________________________________________________________
2. Сумма кредита (займа, лизинга) ___________________________________
3. Срок кредитования (лизинга) ______________________________________
4. Ставка вознаграждения ____________________________________________
5. Цель проекта _____________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
п/п
Наименование закупаемого
сельскохозяйственного сырья,
оборудования и т.д.
Цена
Количество
Сумма
Первый руководитель предприятия ______________ (Ф.И.О.)
(должность)                 (подпись)
М.П. (дата)
Сведения** о ________________________________________________________
(наименование предприятия)
подтверждаю: __________________________ (должность, Ф.И.О., печать)
(подпись)
Примечание:
* Заполняется отдельно по каждому заемщику (лизингополучателю)
** Сведения заверяются подписью и печатью руководителя финансового института или его филиала, в котором обслуживается заемщик (лизингополучатель).