Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 540 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 мамырдағы № 447 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 540 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
«Экономика және бюджеттік жоспарлау» деген сөздер «Экономикалық даму және сауда» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары Жасер Әзімханұлы Жарқынбаев» деген сөздер «Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Дүйсенбай Нұрбайұлы Тұрғанов» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 540
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2010 года № 447
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 540 "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)" следующие изменения:
в пункте 1:
слова "экономики и бюджетного планирования" заменить словами "экономического развития и торговли";
слова "заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Джаркинбаева Жасера Азимхановича" заменить словами "вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Турганова Дуйсенбая Нурбаевича".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов