Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы № 115 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 455 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.12.2016 № 765 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсібі кешенін мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру жөніндегі қосымша шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы № 115 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) Қазақстан Республикасы қорғаныс өнеркәсібі кешенінің мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Жақсыбеков           - Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі,
Әділбек Рыскелдіұлы    төрағаның орынбасары,
Елемесов             - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
Омархан Көптілеуұлы    Әскери-техникалық саясат департаменті
бастығының міндетін уақытша атқарушы, хатшы,
Айтжанова            - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Жанар Сейдахметқызы    және сауда министрі,
Жәмішев              - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі,
Болат Бидахметұлы
Қырғызбаев          - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Болат Исатайұлы       комитеті төрағасының орынбасары - Шекара
қызметінің директоры (келісім бойынша),
Мұхамедияров        - «Қазақстан инжиниринг» ұлттық компаниясы»
Марат Елжасұлы        акционерлік қоғамының президенті (келісім
бойынша);
мына:
«Исекешев           - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы       сауда министрі»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Исекешев           - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы       орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар министрі,
төрағаның орынбасары»;
көрсетілген құрамнан Ахметов Серік Нығметұлы, Ахметов Даниал Кенжетайұлы, Сұлтанов Бақыт Тұрлыханұлы, Ыбыраев Азамат Болатұлы, Нұриманов Мақсұт Әнуарбекұлы, Ноғаев Аюхан Төлеутайұлы шығарылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы қорғаныс өнеркәсібі кешенінің мәселелері жөніндегі комиссия туралы ережеде:
3-тармақ 2) тармақшадағы «әзірлеу» деген сөзден кейін «;» белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
«3) пайдаланылмайтын қару-жарақты өткізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу»;
7-тармақтағы «Индустрия және сауда министрлігі» деген сөздер «Қорғаныс министрлігі» деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года № 115
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года № 455. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2016 года № 765
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.12.2016 № 765.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года № 115 "О дополнительных мерах по совершенствованию системы государственного управления оборонно-промышленного комплекса Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
1) ввести в состав Комиссии по вопросам оборонно-промышленного комплекса Республики Казахстан:
Джаксыбекова                  - Министра обороны Республики
Адильбека Рыскельдиновича       Казахстан, заместителем председателя,
Елемесова                     - временно исполняющего обязанности
Омархана Коптлеуовича           начальника Департамента
военно-технической политики
Министерства обороны Республики
Казахстан, секретарем,
Айтжанову                     - Министра экономического развития и
Жанар Сейдахметовну             торговли Республики Казахстан,
Жамишева                      - Министра финансов Республики
Болата Бидахметовича            Казахстан,
Киргизбаева                   - заместителя Председателя Комитета
Болата Исатаевича               национальной безопасности Республики
Казахстан - директора Пограничной
службы (по согласованию),
Мухамедиярова                 - президента акционерного общества
Марата Ельжасовича              "Национальная компания "Казахстан
инжиниринг" (по согласованию);
строку:
"Исекешев                     - Министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич                 Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Исекешев                     - Заместитель Премьер-Министра
Асет Орентаевич                 Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан, заместитель
председателя";
вывести из указанного состава: Ахметова Серика Ныгметулы, Ахметова Даниала Кенжетаевича, Султанова Бахыта Турлыхановича, Ибраева Азамата Болатовича, Нуриманова Максута Ануарбековича, Ногаева Аюхана Толеутаевича;
2) в Положении о Комиссии по вопросам оборонно-промышленного комплекса Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 3 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) выработка предложений по реализации неиспользуемого вооружения.";
в пункте 7 слова "Министерство индустрии и торговли" заменить словами "Министерство обороны".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов