"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 485 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
«Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 52, 507-құжат; 2001 ж., № 23, 283-құжат; 2006 ж., № 50, 530-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат, № 30, 292-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат, № 29, 249-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Айтжанова                  - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Жанар Сейдахметқызы          және сауда министрі,
Джеймс Куигли              - «Делойт Туш Томацу» компаниясының бас
атқарушы директоры,
Джеральд Уэйн Грэнди       - «Саmесо» корпорациясының президенті және
бас атқарушы директоры,
Джон Харикен               - «The Royal Ваnk of Scotland Group plc»
GBM Атқарушы комитетінің мүшесі және
бөлімшесінің бас атқарушы директоры,
Жақсылықов                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Тимур Мекешұлы               жаңа технологиялар министрлігі
Инвестиция комитетінің төрағасы
Зарир Дж. Кама             - HSBC тобы төрағасының орынбасары,
Коен Ванхарентс            - «Бейкер и Макензи Интернешнл» Атқарушы
комитетінің мүшесі,
Саудабаев                  - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Қанат Бекмырзаұлы            хатшысы - Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі,
Финогенов                  - «Еуразия даму банкі» АҚ-тың басқарма
Игорь Валентинович           төрағасы;
мына:
«Исекешев                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Әсет Өрентайұлы              сауда министрі»,
«Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы            бюджеттік жоспарлау министрі»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Исекешев                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әсет Өрентайұлы              Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Индустрия және жаңа
технологиялар министрі»,
«Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы            көмекшісі»;
көрсетілген Кеңестің құрамынан Қ.У. Бишімбаев, М.М. Тәжин, Т.Б. Нұрашев, Джеймс Т. Хитч III, Леонард Блаватник, Коч Мустафа, Сэр Ричард Эванс шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 485
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О внесении изменений в распоряжение Президента Республики
Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 52, ст. 507; 2001 г., № 23, ст. 283; 2006 г., № 50, ст. 530; 2008 г., № 20, ст. 182; № 30, ст. 292; 2009 г., № 27-28, ст. 234, № 29, ст. 249) следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Айтжанову                   - Министра экономического развития и
Жанар Сейдахметовну           торговли Республики Казахстан,
Джеймса Куигли              - главного исполнительного директора
компании "Делойт Туш Томацу",
Джеральда Уэйна Грэнди      - Президента и Главного исполнительного
директора корпорации "Саmeсо",
Джона Харикена              - члена Исполнительного комитета и
Главного исполнительного директора
подразделения GBM "The Royal Bank of
Scotland Group plc",
Жаксылыкова                 - председателя Комитета по инвестициям
Тимура Мекешевича             Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
Зарира Дж. Кама             - заместителя Председателя Группы HSBC,
Коена Ванхарентса           - члена Исполнительного комитета "Бейкер
и Макензи Интернешнл",
Саудабаева                  - Государственного секретаря Республики
Каната Бекмурзаевича          Казахстан - Министра иностранных дел
Республики Казахстан,
Финогенова                  - председателя правления АО "Евразийский
Игоря Валентиновича           банк развития";
строки:
"Исекешев                   - Министр индустрии и торговли Республики
Асет Орентаевич               Казахстан",
"Султанов                   - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Исекешев                   - заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич               Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан",
"Султанов                   - помощник Президента Республики
Бахыт Турлыханович            Казахстан";
вывести из состава указанного Совета: Бишимбаева К.В., Тажина М.М., Нурашева Т.Б., Джеймса Т. Хитча III, Леонарда Блаватника, Коч Мустафу, Сэра Ричарда Эванса.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев