Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 ақпандағы № 81 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 516 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 ақпандағы № 81 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2010 года № 81
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 516
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2010 года № 81 "О Стратегическом плане Министерства здравоохранения Республики Казахстан на 2010-2014 годы" следующие дополнения и изменения:

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазакстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық жоспарды әзірлеуге негіз болған нормативтік құқықтық актілер тізбесі» деген 7-бөлім мынадай мазмұндағы 20-1-тармақпен толықтырылсын:
«20-1. Мемлекет басшысының 2010 жылғы 29 қаңтардағы «Жаңа онжылдық - жаңа экономикалық өрлеу - Қазақстанның жаңа мүмкіндіктері» атты Қазақстан халқына Жолдауы»;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 8-бөлімде:

в Стратегическом плане Министерства здравоохранения Республики Казахстан на 2010-2014 годы, утвержденном указанным постановлением:
раздел 7. "Перечень нормативных правовых актов и документов, на основе которых разработан Стратегический план", дополнить пунктом 20-1 следующего содержания:
"20-1. Послание Главы государства народу Казахстана от 29 января 2010 года "Новое десятилетие - новый экономический подъем - новые возможности Казахстана";
в разделе 8. "Бюджетные программы":

«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «2 094 386» деген сандар «2 093 503» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «3 009 035» деген сандар «3 148 028» деген сандармен ауыстырылсын;
8.5-кестеде:
«Аяқталған денсаулық сақтау жобаларының саны, оның ішінде сейсмикалық күшейтілген» және «Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдардың «2009 жыл» деген бағанындағы «22» және «64 612 883» деген сандар тиісінше «18» және «63 382 291» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қаржыландыратын денсаулық сақтау жобаларының саны, оның ішінде сейсмикалық күшейтілген», «Аяқталған денсаулық сақтау жобаларының саны, оның ішінде сейсмикалық күшейтілген» және «Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдардың «2010 жыл» деген бағанындағы «70», «61» және «95 001 924» деген сандар тиісінше «71», «66» және «94 499 726» деген сандармен ауыстырылсын;
8.6-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «7 035 897» деген сандар «7 035 875» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «7 956 844» деген сандар «8 249 141» деген сандармен ауыстырылсын;
Осы қаулыға l-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 8.6-1 кестемен толықтырылсын;
8.7-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «36 246» деген сандар «37 108» деген сандармен ауыстырылсын;
8.8-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «1 032 987» деген сандар «1 059 029» деген сандармен ауыстырылсын;
8.9-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «15 510 319» деген сандар «15 440 313» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «13 738 713» деген сандар «13 910 746» деген сандармен ауыстырылсын;
8.11-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «1 109 683» деген сандар «1 098 872» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «1 158 071» деген сандар «1 184 872» деген сандармен ауыстырылсын;
8.12-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «119 686» деген сандар «112 655» деген сандармен ауыстырылсын;

в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "2 094 386" заменить цифрами "2 093 503";
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "3 009 035" заменить цифрами "3 148 028";
в таблице 8.5:
в графе "2009 год" строки "Кол-во завершенных проектов здравоохранения, в том числе сейсмоусиление" и "Расходы на реализацию программы" цифры "22" и "64 612 883" заменить соответственно цифрами "18" и "63 382 291";
в графе "2010 год" строки "Кол-во финансируемых проектов здравоохранения, в том числе сейсмоусиление", "Кол-во завершенных проектов здравоохранения, в том числе сейсмоусиление" и "Расходы на реализацию программы" цифры "70", "61" и "95 001 924" заменить соответственно цифрами "71", "66" и "94 499 726";
в таблице 8.6:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "7 035 897" заменить цифрами "7 035 875";
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "7 956 844" заменить цифрами "8 249 141";
дополнить таблицей 8.6-1 следующего содержания, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в таблице 8.7:
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "36 246" заменить цифрами "37 108";
в таблице 8.8:
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "1 032 987" заменить цифрами "1 059 029";
в таблице 8.9:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "15 510 319" заменить цифрами "15 440 313";
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "13 738 713" заменить цифрами "13 910 746";
в таблице 8.11:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "1 109 683" заменить цифрами "1 098 872";
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "1 158 071" заменить цифрами "1 184 872";
в таблице 8.12:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "119 686" заменить цифрами "112 655";

«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «131 503» деген сандар «144 930» деген сандармен ауыстырылсын;
8.13-кестеде:
«Аяқталған денсаулық сақтау объектілерінің саны, оның ішінде жобаландыратын» және «Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдардың «2009 жыл» деген бағанындағы «8» жэне «8 282 472» деген сандар тиісінше «6» және «8 041 345» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қаржыландыратын денсаулық сақтау объектілерінің саны, оның ішінде жобаландыратын», «Аяқталған денсаулық сақтау объектілерінің саны, оның ішінде жобаландыратын» және «Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдардың «2010 жыл» деген бағанындағы «4», «2» және «13 945 027» деген сандар тиісінше «7», «4» және «14 185 068» деген сандармен ауыстырылсын;
8.14-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «1 410 354» деген сандар «1 410 335» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «1 560 362» деген сандар «1 627 092» деген сандармен ауыстырылсын;
8.15-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «7 276» деген сандар «7 250» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «7 546» деген сандар «7 756» деген сандармен ауыстырылсын;
8.16-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «602 398» деген сандар «594 938» деген сандармен ауыстырылсын;
8.17-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «9 184» деген сандар «9 183» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «11 500» деген сандар «11 826» деген сандармен ауыстырылсын;
8.18-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «523 226» деген сандар «523 136» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қаржыландыратын ұйымдар саны», «Ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеулердің саны» және «Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдардың «2010 жыл» деген бағанындағы «15», «17» және «450 627» деген сандар тиісінше «20», «22» және «653 828» деген сандармен ауыстырылсын;
8.19-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «2 500 000» деген сандар «2 499 086» деген сандармен ауыстырылсын;

в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "131 503" заменить цифрами "144 930";
в таблице 8.13:
в графе "2009 год" строки "Кол-во завершенных проектов здравоохранения, в том числе проектируемых" и "Расходы на реализацию программы" цифры "8" и "8 282 472" заменить соответственно цифрами "6" и "8 041 345";
в графе "2010 год" строки "Кол-во финансируемых проектов здравоохранения, в том числе проектируемых", "Кол-во завершенных проектов здравоохранения, в том числе проектируемых" и "Расходы на реализацию программы" цифры "4", "2" и "13 945 027" заменить соответственно цифрами "7", "4" и "14 185 068";
в таблице 8.14:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "1 410 354" заменить цифрами "1 410 335";
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "1 560 362" заменить цифрами "1 627 092";
в таблице 8.15:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "7 276" заменить цифрами "7 250";
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "7 546" заменить цифрами "7 756";
в таблице 8.16:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "602 398" заменить цифрами "594 938";
в таблице 8.17:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "9 184" заменить цифрами "9 183";
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "11 500" заменить цифрами "11 826";
в таблице 8.18:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "523 226" заменить цифрами "523 136";
в графе "2010 год" строки "Количество финансируемых организаций", "Количество капитальных ремонтов, проведенных в зданиях, помещениях и сооружениях" и "Расходы на реализацию программы" цифры "15", "17" и "450 627" заменить соответственно цифрами "20", "22" и "653 828";
в таблице 8.19:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "2 500 000" заменить цифрами "2 499 086";

«Жарақтандыратын ұйымдардың саны» және «Бағдарламаны іске  асыруға арналған шығыстар» деген жолдардың «2010 жыл» деген бағанындағы «66» және «3 506 759» деген сандар тиісінше «43» және «3 039 356» деген сандармен ауыстырылсын;
8.20-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «1 583 078» деген сандар «1 579 308» деген сандармен ауыстырылсын;
8.22-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «376 774» деген сандар «376 762» деген сандармен ауыстырылсын;
8.23-кестеде:
«Пайдалануға беру» және «Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдардың «2009 жыл» деген бағанындағы «2» және «187 151» деген сандар тиісінше «1» және «154 634» деген сандармен ауыстырылсын;
«Медициналық білім берудің салынған және қайта жаңартылатын объектілерінің саны», «Пайдалануға беру» және «Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдардың «2010 жыл» деген бағанындағы «0», «0» және «0» деген сандар тиісінше «1», «1» және «31 398» деген сандармен ауыстырылсын;
8.24-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «2 097 744» деген сандар «1 776 207» деген сандармен ауыстырылсын;
«Денсаулық сақтау объектілерін іске қосу және қызмет ету», «Денсаулық сақтау объектілерінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету» және «Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдардың «2010 жыл» деген бағанындағы «26», «26» және «3 911 955» деген сандар тиісінше «28», «28» және «3 297 750» деген сандармен ауыстырылсын;
8.25-кестеде:
«
Ересек онкогематологиялық сырқаттарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
адам
18 367
19 770
21 174
22 577
22 577
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Гепатитпен ауыратын науқастарды вирусқа қарсы препараттармен қамтамасыз ету
адам
568
600
1000
»;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «11 383 031» деген сандар «11 356 092» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сырқаттарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету» және «Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдардың «2010 жыл» деген бағанындағы «37 548» және «16 902 581» деген сандар тиісінше «33 550» және «15 108 249» деген сандармен ауыстырылсын;
8.26-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «2 198 846» деген сандар «1 340 955» деген сандармен ауыстырылсын;
8.27-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «23 161 479» деген сандар «23 117 583» деген сандармен ауыстырылсын;

в графе "2010 год" строки "Количество оснащаемых организаций" и "Расходы на реализацию программы" цифры "66" и "3 506 759" заменить соответственно цифрами "43" и "3 039 356";
в таблице 8.20:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "1 583 078" заменить цифрами "1 579 308";
в таблице 8.22:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "376 774" заменить цифрами "376 762";
в таблице 8.23:
в графе "2009 год" строки "Ввод в эксплуатацию" и "Расходы на реализацию программы" цифры "2" и "187 151" заменить соответственно цифрами "1" и "154 634";
в графе "2010 год" строки "Кол-во построенных и реконструированных объектов медицинского образования", "Ввод в эксплуатацию" и "Расходы на реализацию программы" и цифры "0", "0" и "0" заменить соответственно цифрами "1", "1" и "31 398";
в таблице 8.24:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "2 097 744" заменить цифрами "1 776 207";
в графе "2010 год" строки "Ввод и функционирование объектов здравоохранения", "Обеспечение функционирования объектов здравоохранения" и "Расходы на реализацию программы" цифры "26", "26" и "3 911 955" заменить соответственно цифрами "28", "28" и "3 297 750";
в таблице 8.25:
строку
"
Обеспечение онкологических
больных химиопрепаратами
Чел.
18 367
19 770
21 174
22 577
22 577
"
изложить в следующей редакции:
"
Обеспечение больных
гепатитом противовирусными
препаратами
Чел.
568
600
1000
";
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "11 383 031" заменить цифрами "11 356 092";
в графе "2010 год" строки "Обеспечение противотуберкулезными препаратами" и "Расходы на реализацию программы" цифры "37 548" и "16 902 581" заменить цифрами "33 550" и "15 108 249";
в таблице 8.26:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "2 198 846" заменить цифрами "1 340 955";
в таблице 8.27:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "23 161 479" заменить цифрами "23 117 583";

«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «26 259 298» деген сандар «26 806 215» деген сандармен ауыстырылсын;
8.28-кестеде:
«Ауруханалық басқару саласында МВА дәрежесін алған мамандар саны» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «10» деген сандар «20» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ауруханалық басқару саласында МВА бағдарламасы бойынша оқыған мамандар саны» және «Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдардың «2010 жыл» деген бағанындағы «10» және «1 378 669» деген сандар тиісінше «20» және «1 215 820» деген сандармен ауыстырылсын;
8.29-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «9 272 618» деген сандар «9 224 678» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сатып алынатын жабдықтардың саны» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «1 446» деген сандар «1 280» деген сандармен ауыстырылсын;
8.30-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «271 873» деген сандар «268 271» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «318 571» деген сандар «327 978» деген сандармен ауыстырылсын;
8.32-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «235 172» деген сандар «231 137» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «352 922» деген сандар «403 198» деген сандармен ауыстырылсын;
8.34-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «132 772 693» деген сандар «138 061 691» деген сандармен ауыстырылсын;
8.37-кестеде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанындағы «2 500» деген сандар «2 390» деген сандармен ауыстырылсын;
8.38 және 8.39-кестелер осы қаулыға 23-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 7 маусымдағы
№ 516 қаулысына
1-қосымша
8.6-1-кесте
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің
бюджеттік бағдарламасы
(Трансферттер)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
007 «Алматы қаласының бюджетіне сейсмотұрақтылығы күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер»
Сипаттама
Алматы қаласы денсаулық сақтаудың сейсмотұрақтылығы күшейтілген денсаулық сақтау ғимараттарының, үй-жайларының және құрылыстарының техникалық жағдайын жақсарту
Стратегиялық бағыт

в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "26 259 298" заменить цифрами "26 806 215";
в таблице 8.28:
в графе "2009 год" строки "Число специалистов, обучающихся по программе МВА в области больничного администрирования" цифры "10" заменить цифрами "20";
в графе "2010 год" строки "Число специалистов, обучающихся по программе МВА в области больничного администрирования" и "Расходы на реализацию программы" цифры "20", "1 378 669" заменить соответственно цифрами "40", "1 215 820";
в таблице 8.29:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "9 272 618" заменить цифрами "9 224 678";
в графе "2010 год" строки "Кол-во приобретаемого оборудования" цифры "1 446" заменить цифрами "1 280";
в таблице 8.30:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "271 873" заменить цифрами "268 271";
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "318 571" заменить цифрами "327 978";
в таблице 8.32:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "235 172" заменить цифрами "231 137";
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "352 922" заменить цифрами "403 198";
в таблице 8.34:
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "132 772 693" заменить цифрами "138 061 691";
в таблице 8.37:
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "2 500" заменить цифрами "2 390";
таблицы 8.38 и 8.39 изложить в новой редакции согласно приложениям 23 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 июня 2010 года № 516
Таблица 8.6-1
Бюджетная программа Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
(трансферты)
Администратор
бюджетной
программы
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Бюджетная
программа
007 "Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на капитальный
ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения"
Описание
Улучшение технического состояния зданий, помещений и сооружений
сейсмоусиляемых объектов здравоохранения г. Алматы
Стратегическое
направление