М.М. Оразалиевтің қызметін қамтамасыз етуге арналған шығыстарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 524 Қаулысы
«Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Терроризмге қарсы орталығы басшысының бірінші орынбасары туралы» Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Үкімет басшылары кеңесінің 2009 жылғы 20 қарашадағы шешіміне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Терроризмге қарсы орталық басшысының бірінші орынбасары Молдияр Молыбайұлы Оразалиевтің қызметін қамтамасыз етуге айына 85000 (сексен бес мың) ресей рубліне баламалы сомада оның өкілеттік мерзімі ішінде Мәскеу қаласында (Ресей Федерациясы) тұрғын үй-жайды жалға алу бойынша шығыстар тиісті жылға арналған республикалық бюджетте 002 «Елдің қоғамдық тәртіп саласындағы саяси мүдделерін қамтамасыз ету» бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне көзделген қаражат есебінен бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

Об утверждении расходов на обеспечение деятельности Оразалиева М.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 524
В соответствии с Решением Совета глав правительств Содружества Независимых Государств от 20 ноября 2009 года "О первом заместителе Руководителя Антитеррористического центра государств-участников Содружества Независимых Государств" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расходы по найму жилого помещения в городе Москве (Российская Федерация) в сумме эквивалентной 85000 (восемьдесят пять тысяч) российским рублям в месяц на обеспечение деятельности Оразалиева Молдияра Молыбаевича - первого заместителя Руководителя Антитеррористического центра в течение срока его полномочий за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий год Министерству внутренних дел Республики Казахстан по бюджетной программе 002 "Обеспечение политических интересов страны в области общественного порядка".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов