"СК-Фармация" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 маусымдағы № 564 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамына заңнамада белгіленген тәртіппен «СК-Фармация» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің қадағалау кеңесінің құрамына мыналарды:
1) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ербол Тұрмаханұлы Орынбаевты қадағалау кеңесінің төрағасы;
2) Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі Жақсылық Ақмырзаұлы Досқалиевті қадағалау кеңесінің мүшесі;
3) «СК-Фармация» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры етіп тағайындай отырып, бұл міндеттерден Вадим Павлович Зверьковты босатып, Сыздық Асылбекұлы Баймұқановты қадағалау кеңесінің мүшесі етіп сайлау ұсынылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

Отдельные вопросы товарищества с ограниченной ответственностью "СК-Фармация"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2010 года № 564
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рекомендовать акционерному обществу "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" обеспечить в установленном законодательством порядке избрание в состав наблюдательного совета товарищества с ограниченной ответственностью "СК-Фармация":
1) Орынбаева Ербола Турмахановича - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан председателем наблюдательного совета;
2) Доскалиева Жаксылыка Акмурзаевича - Министра здравоохранения Республики Казахстан членом наблюдательного совета;
3) Баймуканова Сыздыка Асылбековича членом наблюдательного совета, назначив генеральным директором товарищества с ограниченной ответственностью "СК-Фармация", освободив от этих обязанностей Зверькова Вадима Павловича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов