Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 2 қарашадағы № 1164 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 617 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар жүргізу және мемлекеттік органдарды статистикалық және талдау ақпаратымен қамтамасыз ету тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 2 қарашадағы № 1164 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 38, 393-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2002 года № 1164
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2010 года № 617
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2002 года № 1164 "Об утверждении Правил проведения общегосударственных статистических наблюдений и обеспечения государственных органов статистической и аналитической информацией" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 38, ст. 393).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов