Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 шілдедегі N 733 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 наурыздағы № 936 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 19 шілдедегі
№ 733 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Қазақстан Республикасында азаматтық қоғамды дамытудың 2006 - 2011 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қыркүйектегі № 953 қаулысында:
2-тармақтың 2) тармақшасында және 34-тармақтарда "және ақпарат" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында азаматтық қоғамды дамытудың 2006 - 2011 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
3-бағанда:
реттік нөмірі 4-1-жолда "МАМ-ға" деген сөз "БАМ-ға" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 18, 19, 20, 21, 22, 23, 37, 43-2-жолдарда "МАМ-ға" деген сөз "ММ-ге" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-бағанда:
реттік нөмірі 5-жолда "МАМ" деген аббревиатура "ММ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17-жолда "МАМ", "ИСМ", "ЭБЖМ" деген аббревиатуралар тиісінше "ММ" және "ЭДСМ" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 25-жолда "МАМ" деген аббревиатура "ММ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 29, 41, 42 және 44-жолдарда "МАМ" деген аббревиатура "БАМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 46-жолда "МАМ", "ЭБЖМ", "ИСМ" деген аббревиатуралар тиісінше "ММ" және "ЭДСМ" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 25-1-жолдың 3 және 4-бағандарында "МАМ" және "ЭБЖМ" деген аббревиатуралар тиісінше "ММ" және "ЭДСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
Ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ММ - Қазақстан Республикасы Мәденист министрлігі";
"Қоршағанортамині - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"БАМ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі";
"ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі".

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2010 года № 733
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 12 марта 2010 года № 936 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 июля 2010 года № 733
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2006 года № 953 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития гражданского общества в Республике Казахстан на 2006 - 2011 годы":
в подпункте 2) пункта 2 и пунктах 34 слова "и информации" исключить;
в Плане мероприятий по реализации Концепции развития гражданского общества в Республике Казахстан на 2006 - 2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 3:
в строке, порядковый номер 4-1, аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МСИ";
в строках, порядковые номера 18, 19, 20, 21, 22, 23, 37, 43-2, аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МК";
в графе 4:
в строке, порядковый номер 5, аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МК";
в строке, порядковый номер 17, аббревиатуры "МКИ", "МИТ", "МЭБП" заменить соответственно аббревиатурами "МК" и "МЭРТ";
в строке, порядковый номер 25, аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МК";
в строках, порядковые номера 29, 41, 42 и 44, аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МСИ";
в строке, порядковый номер 46, аббревиатуры "МКИ", "МЭБП", "МИТ" заменить соответственно аббревиатурами "МК" и "МЭРТ";
в графах 3 и 4 строки, порядковый номер 25-1, аббревиатуры "МКИ" и "МЭБП" заменить соответственно аббревиатурами "МК" и "МЭРТ";
в Примечании: в расшифровке аббревиатур:
после строки "МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"МК - Министерство культуры Республики Казахстан";
после строки "МООС - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан";
после строки "МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан".

2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.19 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
3. "Қазақстан Республикасында 2006 - 2016 жылдарға арналған Гендерлік теңдік стратегиясын іске асыру жөніндегі 2009 - 2011 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 7 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында 2006 - 2016 жылдарға арналған Гендерлік теңдік стратегиясын іске асыру жөніндегі 2009 - 2011 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
4-бағанда:
реттік нөмірлері 7, 20, 40, 42, 47 және 53-жолдарда "МАМ" деген аббревиатура "ММ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 15, 43, 52 және 54-жолдарда "МАМ" деген аббревиатура "БАМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 38-жолда "ЭБЖМ" деген аббревиатура "ЭДСМ"
деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
Ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ММ - Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі";
"Еңбекмині - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"БАМ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі";
"АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі".
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.18 № 266 Қаулысымен.
5. "Мұхамеджан Қаратаевтың туғанына 100 жыл толуын және Григорий Николаевич Потаниннің туғанына 175 жыл толуын дайындау және өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 наурыздағы № 179 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстанның әдебиет қайраткері Мұхамеджан Қаратаевтың туғанына 100 жыл толуын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
3-бағанда:
реттік нөмірлері 1 және 2-жолдарда "Мәдениет және ақпарат министрлігі" деген сөздер "Байланыс және ақпарат министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолда "және ақпарат" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстанның этнограф-ғалымы, публицисі, зерттеушісі Григорий Николаевич Потаниннің туғанына 175 жыл толуын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 4-жолдың 3-бағанында "және ақпарат" деген сөздер алынып тасталсын.
6. "Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 252 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларда:

2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.03.2012 № 340 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 января 2009 года № 7 "Об утверждении Плана мероприятий на 2009 - 2011 годы по реализации Стратегии гендерного равенства в Республике Казахстан на 2006 - 2016 годы":
в Плане мероприятий на 2009 - 2011 годы по реализации Стратегии гендерного равенства в Республике Казахстан на 2006 - 2016 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 4:
в строках, порядковые номера 7, 20, 40, 42, 47 и 53, аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МК";
в строках, порядковые номера 15, 43, 52 и 54, аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МСИ";
в строке, порядковый номер 38, аббревиатуру "МЭБП" заменить аббревиатурой "МЭРТ";
в Примечании: в расшифровке аббревиатур и сокращений:
после строки "МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"МК - Министерство культуры Республики Казахстан";
после строки "МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан";
после строки "МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан".
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.03.2011 № 266.
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2010 года № 179 "О подготовке и проведении 100-летия со дня рождения Мухамеджана Каратаева и 175-летия со дня рождения Григория Николаевича Потанина":
в Плане мероприятий по подготовке и проведению 100-летнего юбилея со дня рождения литературного деятеля Казахстана Мухамеджана Каратаева, утвержденном указанным постановлением:
в графе 3:
в строках, порядковые номера 1 и 2, слова "Министерство культуры и информации" заменить словами "Министерство связи и информации";
в строке, порядковый номер 4, слова "и информации" исключить;
в Плане мероприятий по подготовке и проведению 175-летнего юбилея со дня рождения ученого-этнографа, публициста, исследователя Казахстана Григория Николаевича Потанина, утвержденном указанным постановлением:
в графе 3 строки, порядковый номер 4, слова "и информации" исключить.
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 252 "О некоторых вопросах Министерства культуры Республики Казахстан":
в Изменениях и дополнениях, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:

13-тармақтың үшінші абзацында "29," деген сандар алынып тасталсын.

в абзаце третьем пункта 13 цифры "29," исключить.