"Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 867 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 6 тамыздағы № 803 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 867 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің
2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 867 Жарлығына
өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының 2010 жылы Еуропадағы қауіпсіздік пен ынтымақтастық ұйымына төрағалық етуі мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 867 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 38, 366-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының 2010 жылы Еуропадағы қауіпсіздік пен ынтымақтастық ұйымына төрағалық етуі мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамында:
мыналар енгізілсін:
Жәмішев                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы         министрі;
Жұмағалиев              - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Асқар Қуанышұлы           ақпарат министрі;
«Құл-Мұхаммед           - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Мұхтар Абрарұлы           ақпарат министрі»
деген жолда «және ақпарат» деген сөздер алып тасталсын;
көрсетілген құрамнан Б.Т. Сұлтанов шығарылсын.
2. Осы Жарлық кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 867"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2010 года № 803
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 867".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 4 сентября 2009 года № 867
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 867 "Об образовании Государственной комиссии по вопросам председательства Республики Казахстан в Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе в 2010 году" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 38, ст. 366) следующие изменения:
в составе Государственной комиссии по вопросам председательства Республики Казахстан в Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе в 2010 году, утвержденном вышеназванным Указом:
ввести:
Жамишева                   - Министра финансов Республики Казахстан;
Болата Бидахметовича
Жумагалиева                - Министра связи и информации Республики
Аскара Куанышевича           Казахстан;
в строке:
"Кул-Мухаммед              - Министр культуры и информации
Мухтар Абрарулы              Республики Казахстан"
слова "и информации" исключить;
вывести из указанного состава Султанова Б.Т.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев