Қырғыз Республикасына ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 тамыздағы № 814 Қаулысы
Қырғыз Республикасында қалыптасқан жағдайға байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қырғыз Республикасына мүлікпен ізгілік көмек көрсетуді қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Қырғыз Республикасына ізгілік көмекті Ош станциясына дейін тасымалдауды және жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) заңнамада белгіленген тәртіппен ізгілік көмек бар көліктің шекаралық бақылаудан өтуін және Қазақстан Республикасының шекарасынан жедел өтуін қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі берілетін ізгілік көмекті алушыны айқындасын, сондай-ақ оны алу жөніндегі шараларды үйлестіруді қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 12 тамыздағы
№ 814 қаулысына
қосымша
Қырғыз Республикасына ізгілік көмек ретінде берілетін
мүліктің тізбесі
1. КП-125 дала асханалары                  - 10 бірлік
2. Су тасуға арналған АРС-14               - 5 бірлік
3. Ет консервілері                         - 20 тонна
4. Ет өсімдік консервілері                 - 20 тонна

Об оказании гуманитарной помощи Кыргызской Республике
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2010 года № 814
В связи с ситуацией, сложившейся в Кыргызской Республике, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству обороны Республики Казахстан обеспечить оказание гуманитарной помощи Кыргызской Республике имуществом согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить транспортировку и доставку в Кыргызскую Республику гуманитарной помощи до станции Ош.
3. Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке обеспечить прохождение пограничного контроля и оперативное пересечение границы Республики Казахстан транспортом с гуманитарной помощью.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан определить получателя передаваемой гуманитарной помощи, а также обеспечить координацию мер по ее получению.
5. Министерству обороны Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерству финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 августа 2010 года № 814
Перечень
имущества, передаваемого в качестве гуманитарной помощи
Кыргызской Республике
1. Полевые кухни КП-125                            - 10 ед.
2. АРС-14 для подвоза воды                         - 5 ед.
3. Консервы мясные                                 - 20 тонн
4. Консервы мясорастительные                       - 20 тонн