"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 тамыздағы № 833 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасының Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір
жарлықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Төтенше ден қою саласында мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) «Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын лауазымдар тізбесі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы № 392 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 20, 201-құжат):
жоғарыда аталған Жарлыққа 8-қосымшада:
«Вице-министр (азаматтық қорғаныс, әскери бөлімдер және жедел әрекет ету мәселелерімен айналысатын) - генерал-майор» деген жолдағы «, әскери бөлімдер және жедел әрекет ету» деген сөздер «және төтенше жағдайларды жою» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Азаматтық қорғаныс, әскери бөлімдер және жедел әрекет ету департаментінің директоры - генерал-майор» деген жолдағы «, әскери бөлімдер және жедел әрекет ету» деген сөздер алып тасталсын;
2) құпия.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в некоторые указы Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2010 года № 833
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в некоторые указы Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О внесении изменений и дополнения в некоторые
указы Президента Республики Казахстан
В целях совершенствования системы государственного управления в сфере чрезвычайного реагирования ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения и дополнение в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392 "О перечне должностей, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 20, ст. 201):
в приложении 8 к вышеназванному Указу:
в строке "Вице-министр (ведающий вопросами гражданской обороны,  воинских частей и оперативного реагирования) - генерал-майор" слова ", воинских частей и оперативного реагирования" заменить словами "и ликвидации чрезвычайных ситуаций";
в строке "Директор Департамента гражданской обороны, воинских частей и оперативного реагирования - генерал-майор" слова ", воинских частей и оперативного реагирования" исключить;
2) секретно.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев