Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 858 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
04 «Білім беру» деген функционалдық топта:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» деген әкімші бойынша:
005 «Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарламада:
«Астана қаласы» деген бөлімде:
«Астана қаласындағы дарынды балаларға арналған республикалық мектеп интернат» деген жолда «1 467 072» деген сандар «1 205 460» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласы» деген бөлімде:
«Қазақстан Республикасының орталық ғылыми кітапханасы» РМҚК ғимараттарының кешенін реконструкциялау» деген жолда «714 494» деген сандар «951 636» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Алматы қаласында Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетінің 450 орындық жатақханасын салу
24 470
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 858
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы" следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 04 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в программе 005 "Строительство и реконструкция объектов образования и науки":
в разделе "г. Астана":
в строке "Республиканская школа-интернат для одаренных детей в городе Астане" цифры "1 467 072" заменить цифрами "1 205 460";
в разделе "г. Алматы":
в строке "Реконструкция комплекса зданий РГКП "Центральная научная библиотека" цифры "714 494" заменить цифрами "951 636";
дополнить строкой следующего содержания:
"
Строительство общежития на 450 мест
Казахского государственного женского
педагогического университета
в городе Алматы
24 470
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов