Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің "Қазагромелиосушар" республикалық әдістемелік орталығы" мемлекеттік мекемесін көшіру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 863 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің «Қазагромелиосушар» республикалық әдістемелік орталығы» мемлекеттік мекемесін Тараз қаласынан Астана қаласына көшіруді жүргізсін.
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 14, 168-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
«Мемлекеттік мекемелер» деген 2-бөлімде:
реттік нөмірі 2-жолдағы «Тараз» деген сөз «Астана» деген сөзбен ауыстырылсын;
2) «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
реттік нөмірі 6-жолдың 2-бағанындағы «Қазагромелиосушар» республикалық әдістемелік орталығы, Тараз қаласы» деген жолдағы «Тараз» деген сөз «Астана» деген сөзбен ауыстырылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О передислокации государственного учреждения "Республиканский методический центр "Казагромелиоводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 863
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) провести передислокацию государственного учреждения "Республиканский методический центр "Казагромелиоводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства из города Тараз в город Астану;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 168):
в перечне организаций, находящихся в ведении Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2 "Государственные учреждения":
в строке, порядковый номер 2, слово "Тараз" заменить словом "Астана";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в графе 2 строки, порядковый номер 6, строки "Республиканский методический центр "Казагромелиоводхоз", город Тараз" слово "Тараз" заменить словом "Астана".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов