Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен қаражат бөлу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 24 сәуірдегі № 348 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 864 Қаулысы
«2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумақтарындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін 2010 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен:
1) Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне Қырғыз Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету мақсатында броньнан шығарылған дизель отынының (жазғы) құнын өтеу үшін 284516158 (екі жүз сексен төрт миллион бес жүз он алты мың бір жүз елу сегіз) теңге сомасында қаражат;
2) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне көлік шығыстарының құнын өтеу үшін 18543344,76 теңге (он сегіз миллион бес жүз қырық үш мың үш жүз қырық терт теңге жетпіс алты тиын) сомасында қаражат бөлінсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.12.20 № 1382 Қаулысымен.
2. «Қырғыз Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 24 сәуірдегі № 348  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы «3700 (үш мың жеті жүз)» деген сөздер «3699,818 (үш мың алты жүз тоқсан тоғыз тонна сегіз жүз он сегіз килограмм)» деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі мен Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О выделении средств из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2010 года № 348
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 864
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2010 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств:
1) Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан средства в сумме 284516158 (двести восемьдесят четыре миллиона пятьсот шестнадцать тысяч сто пятьдесят восемь) тенге для возмещения стоимости дизельного топлива (летнего), разбронированного в целях оказания официальной гуманитарной помощи Кыргызской Республике;
2) Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан средства в сумме 18543344,76 тенге (восемнадцать миллионов пятьсот сорок три тысячи триста сорок четыре тенге семьдесят шесть тиын) для возмещения стоимости транспортных расходов.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 20.12.2010 № 1382.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2010 года № 348 "Об оказании официальной гуманитарной помощи Кыргызской Республике" следующее изменение:
в пункте 1 слова "3700 (три тысячи семьсот)" заменить словами "3699,818 (три тысячи шестьсот девяносто девять тонн восемьсот восемнадцать килограмм)".
3. Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан и Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить целевое использование выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов