Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы № 1212 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 866 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 қазандағы № 1284 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.10.10 № 1284 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы № 1212 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
«Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Сұлтанов Бақыт Тұрлыханұлы» деген сөздер «Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі Қиынов Ләззат Кетебайұлы» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Энергетика және минералдық ресурстар» деген сөздер «Индустрия және жаңа технологиялар» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2007 года № 1212
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 866. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2012 года № 1284
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.10.2012 № 1284.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2007 года № 1212 "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" следующие изменения:
в пункте 1:
слова "Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Султанова Бахыта Турлыхановича" заменить словами "вице-министра нефти и газа Республики Казахстан Киинова Ляззата Кетебаевича";
слова "энергетики и минеральных ресурсов" заменить словами "индустрии и новых технологий".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов