Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1318 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 870 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 449 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.06.2015 № 449 қаулысымен.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 224-бабының  4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Салық салуда жеңілдігі бар мемлекеттердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1318 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 537-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген салық салуда жеңілдігі бар мемлекеттердің тізбесінде:
61-тармақ алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1318
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 870. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 449
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.06.2015 № 449.
В соответствии с пунктом 4 статьи 224 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1318 "Об утверждении перечня государств с льготным налогообложением" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 537) следующее изменение:
в Перечне государств с льготным налогообложением, утвержденном указанным постановлением:
пункт 61 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов