Алматы қаласының "А. Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған қазақ орта мамандандарылған музыка мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесін республикалық меншікке қабылдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 6 қыркүйектегі № 901 Қаулысы.
"Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Коммуналдық меншіктен берілетін Алматы қаласының "А. Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған қазақ орта мамандандырылған музыка мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - мекеме) мүліктік кешен ретінде заңнамада белгіленген тәртіппен республикалық меншікке қабылданып Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің қарамағына берілсін.
2. Алматы қаласының "А. Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған қазақ орта мамандандырылған музыка мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "А. Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған республикалық қазақ мамандандырылған музыка мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесі болып қайта аталсын.
3. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен және Алматы қаласының әкімдігімен бірлесіп, мекемені қабылдап алуды-беруді жүзеге асырсын;
2) мекеменің жарғысын бекітуді және оның әділет органдарында қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
3) осы қаулыны іске асыру жөніндегі өзге де шараларды қабылдасын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О принятии государственного учреждения "Казахская средняя специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени А. Жубанова" города Алматы в республиканскую собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2010 года № 901.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять в установленном законодательством порядке в республиканскую собственность передаваемое из коммунальной собственности как имущественный комплекс государственное учреждение "Казахская средняя специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени А. Жубанова" города Алматы (далее - учреждение) в ведение Министерства образования и науки Республики Казахстан.
2. Переименовать государственное учреждение "Казахская средняя специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени А. Жубанова" города Алматы в государственное учреждение "Республиканская казахская специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени А. Жубанова" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
3. Министерству образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом города Алматы осуществить прием-передачу учреждения;
2) обеспечить утверждение устава учреждения и его перерегистрацию в органах юстиции;
3) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов