Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 желтоқсандағы № 1201 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 қыркүйектегі № 921 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 желтоқсандағы № 1201 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 46, 554-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі туралы ережеде:
7-тармақ «35-А көше» деген сөздер «Орынбор көшесі» деген сөздермен ауыстырылсын;
13-тармақ мынадай мазмұндағы 61) тармақшамен толықтырылсын:
«61) «Жеке кәсіпкерлік туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ведомстволық есептіліктің, тексеру парақтарының нысандарын, тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін, жыл сайынғы тексерулер жоспарларын әзірлейді және бекітеді.»;
14-тармақ мынадай мазмұндағы 13-1) тармақшамен толықтырылсын:
«13-1) экологиялық қауіпті технологиялар, техника мен жабдықтың тізілімін жүргізу;»;
17-тармақ мынадай мазмұндағы 10-1) тармақшамен толықтырылсын:
«10-1) Министрлікте сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылға бағытталған шаралар қабылдайды және сыбайлас жемқорлық шараларының қабылдануына дербес жауапты болады;».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2007 года № 1201
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2010 года № 921
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2007 года № 1201 «Вопросы Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 46, ст. 554) следующие изменение и дополнения:
в Положении о Министерстве охраны окружающей среды Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 7 слова «улица 35-А» заменить словами «улица Орынбор»;
пункт 13 дополнить подпунктом 61) следующего содержания:
«61) разрабатывает и утверждает формы ведомственной отчетности, проверочных листов, критерии оценки степени риска, ежегодные планы проведения проверок в соответствии с Законом Республики Казахстан «О частном предпринимательстве».»;
пункт 14 дополнить подпунктом 13-1) следующего содержания:
«13-1) ведению реестра экологически опасных технологий, техники и оборудования;»;
пункт 17 дополнить подпунктом 10-1) следующего содержания:
«10-1) принимает меры, направленные на противодействие коррупции в Министерстве, и несет персональную ответственность за принятие антикоррупционных мер;».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов