Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы № 345 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 қыркүйектегі № 922 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының орнықты даму жөніндегі кеңесі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы № 345 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 15, 186-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен құрылған Қазақстан Республикасының орнықты даму кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Айтжанова                   - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Жанар Сейдахметқызы           даму және сауда министрі, төрағаның
орынбасары,
Қалмықов                    - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Алмаз Амангелдіұлы            қорғау министрлігі Экологиялық саясат
және орнықты даму департаменті
директорының орынбасары, хатшы,
Баймағанбетов               - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Серік Нұртайұлы               министрі,
Досмұхамбетов               - Қазақстан Республикасының Туризм және
Темірхан Мыңайдарұлы          спорт министрі,
Дьяченко                    - Ақмола облысының әкімі,
Сергей Александрович
Әбішева                     - Қазақстан Республикасы Президентінің
Құралай Қастайқызы            Әкімшілігі Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімінің консультанты
(келісім бойынша),
Могилюк                     - Қазақстан Республикасының үкіметтік
Светлана Владимировна         емес ұйымдары экологиялық форумының
төрайымы (келісім бойынша),
Еділбаева                   - Орнықты дамуға арналған табиғат
Гүлсара Ибрағимқызы           пайдаланушылардың қазақстандық
қауымдастығының атқарушы директоры
(келісім бойынша),
Зикрина                     - Орнықты өндіріс пен тұтыну орталығының
Зульфира Алмазовна            президенті (келісім бойынша),
Ким                         - Біріккен Ұлттар Ұйымының Қазақстандағы
Станислав Зильямсович         Даму бағдарламасы Энергетика және
қоршаған ортаны қорғау департаментінің
басшысы (келісім бойынша),
Мәкеев                      - Орталық Азияның Өңірлік экологиялық
Талайбек Мұқашұлы             орталығының атқарушы директоры (келісім
бойынша),
Шебнем                      - Дүниежүзілік Банктің Қазақстандағы
Аккая                         тұрақты өкілі (келісім бойынша);
мына:
«Саудабаев                  - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Қанат Бекмырзаұлы             министрі»,
«Исекешев                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы               және жаңа технологиялар министрі»,
«Мыңбаев                    - Қазақстан Республикасының Энергетика
Сауат Мұхаметбайұлы           және минералдық ресурстар министрі»,
«Құл-Мұхаммед               - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Мұхтар Абрарұлы               ақпарат министрі»,
«Бобров                     - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Владимир Яковлевич            Мәжілісі Экономикалық реформа және
өңірлік даму комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)»,
«Бекнияз                    - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Болат Қабыкенұлы              қорғау министрлігі Экологиялық саясат
және орнықты даму департаментінің
директоры, хатшы»,
«Дарынов                    - «Қазақстан фермерлер одағы»
Әуезхан Камешұлы              республикалық  қоғамдық бірлестігінің
аппарат басшысы (келісім бойынша)»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Саудабаев                  - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Қанат Бекмырзаұлы             хатшысы Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі»,
«Исекешев                   - Қазақстан Республикасы
Әсет Өрентайұлы               Премьер-Министрінің орынбасары
- Қазақстан Республикасының Индустрия
және жаңа технологиялар министрі»,
«Мыңбаев                    - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Сауат Мұхаметбайұлы           газ министрі»,
«Құл-Мұхаммед               - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы               министрі»,
«Бобров                     - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Владимир Яковлевич            Мәжілісі Төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)»,
«Бекнияз                    - «Еуразия су орталығы» ғылыми-өндірістік
Болат Қабыкенұлы              бірлестігі» акционерлік қоғамы бас
директорының орынбасары (келісім
бойынша)»,
«Дарынов                    - «Қазақстан фермерлер одағы»
Әуезхан Камешұлы              республикалық қоғамдық бірлестігінің
президенті (келісім бойынша)»;
көрсетілген Кеңестің құрамынан: Б.Т. Сұлтанов, Л.Н. Бурлаков, Л.А. Астанина, А.Ж. Бөгенбаева, А.А. Корчевский, А.П. Paу, Н.К. Әшімбетов, А.С. Сафронова шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года № 345
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2010 года № 922
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года № 345 «О Совете по устойчивому развитию Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 15, ст. 186) следующие изменения:
ввести в состав Совета по устойчивому развитию Республики Казахстан, образованный вышеуказанным постановлением:
Айтжанову                  - Министра экономического развития
Жанар Сейдахметовну          и торговли Республики Казахстан,
заместителем председателя,
Калмыкова                  - заместителя директора Департамента
Алмаза Амангельдиевича       экологической политики и устойчивого
развития Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан, секретарем,
Баймаганбетова             - Министра внутренних дел Республики
Серика Нуртаевича            Казахстан,
Досмухамбетова             - Министра туризма и спорта Республики
Темирхана Мынайдаровича      Казахстан,
Дьяченко                   - акима Акмолинской области,
Сергея Александровича
Абишеву                    - консультанта Отдела социально-
Куралай Кастаевну            экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию),
Могилюк                    - председателя Экологического форума
Светлану Владимировну        неправительственных организаций
Республики Казахстан (по согласованию),
Едильбаеву                 - исполнительного директора Казахстанской
Гульсару Ибрагимовну         ассоциации природопользователей для
устойчивого развития (по согласованию),
Зикрину                    - президента Центра устойчивого
Зульфиру Алмазовну           производства и потребления
(по согласованию),
Ким                        - главу Департамента энергетики и
Станислава Зильямсовича      охраны окружающей среды Программы
развития Организации Объединенных Наций
в Казахстане (по согласованию),
Макеева                    - исполнительного директора Регионального
Талайбека Мукашевича         экологического центра Центральной
Азии (по согласованию),
Шебнем                     - Постоянного представителя Всемирного
Аккая                        Банка в Казахстане (по согласованию);
строки:
«Саудабаев                 - Министр иностранных дел
Канат Бекмурзаевич           Республики Казахстан»,
«Исекешев                  - Министр индустрии и торговли Республики
Асет Орентаевич              Казахстан»,
«Мынбаев                   - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич          ресурсов Республики Казахстан»,
«Кул-Мухаммед              - Министр культуры и информации
Мухтар Абрарулы              Республики Казахстан»,
«Бобров                    - председатель Комитета по экономической
Владимир Яковлевич           реформе и региональному развитию
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)»,
«Бекнияз                   - директор Департамента экологической
Булат Кабыкенович            политики и устойчивого развития
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан, секретарь»,
«Даринов                   - руководитель аппарата Республиканского
Ауезхан Камешевич            общественного объединения «Союз
фермеров Казахстан» (по согласованию)»
изложить в следующей редакции:
«Саудабаев                 - Государственный секретарь
Канат Бекмурзаевич           Республики Казахстан - Министр
иностранных дел Республики Казахстан»,
«Исекешев                  - Заместитель Премьер-Министра
Асет Орентаевич              Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан»,
«Мынбаев                   - Министр нефти и газа
Сауат Мухаметбаевич          Республики Казахстан»,
«Кул-Мухаммед              - Министр культуры Республики Казахстан»,
Мухтар Абрарулы
«Бобров                    - заместитель Председателя Мажилиса
Владимир Яковлевич           Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)»,
«Бекнияз                   - заместитель генерального директора
Болат Кабыкенулы             акционерного общества «Научно-
производственное объединение
«Евразийский центр воды»»
(по согласованию)»,
«Даринов                   - президент Республиканского
Ауезхан Камешевич            общественного объединения «Союз
фермеров Казахстан» (по согласованию)»;
вывести из состава указанного Совета: Султанова Б.Т., Бурлакова Л.Н., Астанину Л.А., Бугенбаеву А.Ж., Корчевского А.А., Рау А.П., Ашимбетова Н.К., Сафронову А.С.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов