Орман қоры жерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 қыркүйектегі N 943 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 130-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес алаңы 109,07 гектар жер учаскелер орман қоры жерінен өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы емес мақсаттағы жерлер санатына ауыстырылсын.

О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2010 года № 943
В соответствии со статьей 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельные участки площадью 109,07 гектаров из земель лесного фонда в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Жамбыл, Қызылорда және Қостанай облыстарының әкімдері Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген тиісті жер учаскелерін автомобиль жолдарын салу үшін «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің Автомобиль жолдары комитетінің Жамбыл облыстық департаменті», «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің Автомобиль жолдары комитетінің Қызылорда облыстық департаменті», «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің Автомобиль жолдары комитетінің Қостанай облыстық департаменті» мемлекеттік мекемелеріне (бұдан әpi - Мекемелер) беруді қамтамасыз етсін.

2. Акимам Жамбылской, Кызылординской и Костанайской областей в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить предоставление государственным учреждениям "Жамбылский областной департамент Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан", "Кызылординский областной департамент Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан", "Костанайский областной департамент Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (далее - Учреждения) соответствующих земельных участков, указанных в пункте 1 настоящего постановления, для строительства автомобильных дорог.

3. Мекемелер Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына  сәйкес орман және ауыл шаруашылығы алқаптарын орман және ауыл шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану оларды алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы және ауыл шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджет кірісіне өтесін және алынған сүректі осы қаулының қосымшасында көрсетілген тиісті орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелерінің теңгеріміне бере отырып, алаңдарды тазарту жөнінде шаралар қабылдасын.

3. Учреждениям в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного и сельскохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных и сельскохозяйственных угодий, для использования их в целях, не связанных с ведением лесного и сельского хозяйства, и принять меры по расчистке площади с передачей полученной древесины на баланс соответствующих государственных учреждений лесного хозяйства, указанных в приложении к настоящему постановлению.