Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 қыркүйектегі № 954 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 325 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 325 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 12, 86-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінде:
көрсетілген Ереженің 100-қосымшасында:
«Теңгедегі құны» деген бағанда:
реттік нөмірлері 1, 3, 4, 5-жолдардағы «6500», «1040», «700», «1200» деген сандар тиісінше «6500*», «1040*», «700*», «1200*» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдағы «12 500» деген сандар «30 000» деген сандармен ауыстырылсын;
ескертпе мынадай мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
«3. «Жоғарғы деңгейдегі» және «жоғары деңгейдегі» сапарларға жататын шетелдік делегацияларды қабылдау жөніндегі іс-шараларды өткізу кезінде өкілдік шығындар мынадай нормалар бойынша өтеледі:
1) делегациялар үшін ресми түскі астарды, кешкі астарды өткізуге арналған шығындар күніне бір адамға есептегенде 13000 теңгеге дейін жүргізіледі;
2) келіссөздер, мәдени бағдарлама іс-шаралары кезінде күніне бір адамға буфеттік қызмет көрсету - 2500 теңгеге дейін;
3) делегацияны қабылдайтын мемлекеттік органның штатында тұрмайтын аудармашының еңбекақысы (ілеспе аудармадан басқа) сағатына ақы төлеуді есептегенде 3000 теңгеге дейін;
4) шетелдік делегацияларға автомобиль көлігімен қызмет көрсетуге арналған көлік шығындарына ақы төлеу сағатына ақы төлеуді есептегенде жеңіл автомобильдер үшін - 2000 теңгеге дейін, шағын автобустар үшін - 2500 теңгеге дейін, автобустар үшін - 3200 теңгеге дейін көзделеді.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2010 года № 954. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 325
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.04.2015 № 325 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 12, ст. 86) следующие изменения и дополнение:
в Правилах исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных указанным постановлением:
в приложении 100 к указанным Правилам:
в графе "Стоимость в тенге":
в строках, порядковые номера 1, 3, 4, 5, цифры "6500", "1040", "700", "1200" заменить соответственно цифрами "6500*", "1040*", "700*", "1200*";
в строке, порядковый номер 2, цифры "12 500" заменить цифрами "30 000";
примечание дополнить пунктом 3 следующего содержания:
"3. При проведении мероприятий по приему иностранных делегаций, которые относятся к визитам "на высшем уровне" и "на высоком уровне", представительские затраты возмещаются по следующим нормам:
1) затраты на проведение официальных обедов, ужинов производится для делегаций из расчета на одного человека в день - до 13000 тенге;
2) буфетное обслуживание во время переговоров, мероприятий культурной программы на одного человека в день - до 2500 тенге;
3) оплата труда переводчика (кроме синхронного перевода), не состоящего в штате государственного органа, принимающего делегацию, из расчета почасовой оплаты - до 3000 тенге;
4) оплата транспортных затрат на обслуживание иностранных делегаций автомобильным транспортом предусматривается из расчета почасовой оплаты - до 2000 тенге за легковые автомобили, до 2500 тенге за микроавтобусы, до 3200 тенге за автобусы.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов