Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 16 шілдедегі № 721 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 қыркүйектегі № 955 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Украина Министрлер Кабинетінің арасындағы Қазақстан Республикасының Украинадағы және Украинаның Қазақстан Республикасындағы дипломатиялық өкілдіктерін орналастыру шарттары туралы келісімге қол қою туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 16 шілдедегі № 721 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы «Қазақстан Республикасының Украинадағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Амангелді Жұмабайұлы Жұмабаевқа» деген сөздер «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі Қанат Бекмырзаұлы Саудабаевқа» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2010 года № 721
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2010 года № 955
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2010 года № 721 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Кабинетом Министров Украины об условиях размещения дипломатических представительств Республики Казахстан в Украине и Украины в Республике Казахстан" следующее изменение:
в пункте 2 слова "Уполномочить Жумабаева Амангельды Жумабаевича Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Украине" заменить словами "Государственному секретарю Республики Казахстан - Министру иностранных дел Республики Казахстан Саудабаеву Канату Бекмурзаевичу".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов