"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 29 қарашадағы № 1678 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 қыркүйектегі N 958 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 29 қарашадағы № 1678 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 29 қарашадағы
№ 1678 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және ecipткi бизнесіне қарсы күрестің 2006 - 2014 жылдарға арналған стратегиясын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 29 қарашадағы № 1678 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 42, 571-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года № 1678"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2010 года № 958
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года № 1678".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О признании утратившим силу Указа Президента
Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года № 1678
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года № 1678 "Об утверждении Стратегии борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2006 - 2014 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 42, ст. 571).
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2011 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев