Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 желтоқсандағы № 1305 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 993 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Әлеуметтік әріптестік пен әлеуметтік және еңбек қатынастарын реттеу жөніндегі республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы Үкіметі өкілдерінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 желтоқсандағы № 1305 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 48, 437-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Әлеуметтік әріптестік пен әлеуметтік және еңбек қатынастарын реттеу жөніндегі республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасының Үкіметі өкілдерінің құрамына мыналар енгізілсін:
Әбдібеков                  - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Нұрмұхамбет Қанапияұлы       жаңа технологиялар вице-министрі,
Шоқпытов                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Андар Мәулешұлы              вице-министрі,
Қиынов                     - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Ләззат Кетебайұлы            вице-министрі;
мына:
«Құсайынов                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы             бюджеттік жоспарлау вице-министрі»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Құсайынов                 - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Марат Әпсеметұлы             даму және сауда вице-министрі»;
көрсетілген құрамнан Тұрғанов Дүйсенбай Нұрбайұлы, Қосынов Алмас Олжабайұлы, Бөрібаев Асқар Исмайылұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года № 1305
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 993
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года № 1305 "О составе представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социальных и трудовых отношений" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 48, ст. 437) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социальных и трудовых отношений:
Абдибекова                 - вице-министра индустрии и новых
Нурмухамбета Канапиевича     технологий Республики Казахстан,
Шукпутова                  - вице-министра финансов Республики
Андаря Маулешевича           Казахстан,
Киинова                    - вице-министра нефти и газа Республики
Ляззата Кетебаевича          Казахстан;
строку:
"Кусаинов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович            планирования Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Кусаинов                  - вице-министр экономического развития и
Марат Апсеметович            торговли Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Турганова Дуйсенбая Нурбаевича, Косунова Алмаса Олжабаевича, Бурибаева Аскара Исмаиловича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов