Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 740 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 1007 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Тәжікстан Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 740 қаулысына мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы «төтенше резервінен» деген сөздерден кейін «айырбастау күніне Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің орташа өлшемді бағамы бойынша АҚШ долларымен» деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен көрсетілген қаражатты: «Алушы банк: National Bank of Tajikistan, SWIFT: NATJTJ22; Корреспондент банк: Kazkommertsbank Alma-Ata ААҚ, Kazakhstan SWIFT: KZKOKZKX, кор/ш KZ439260001000122004 (USD)», алушы: «Тәжікстан Республикасы Қаржы министрлігі, е/ш 22696840500055» арнайы банктік шотқа аударуды қамтамасыз етсін.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 740
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 1007
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 740 "Об оказании официальной гуманитарной помощи Республике Таджикистан" следующие дополнение и изменение:
в пункте 1 после слов "(пятьдесят миллионов) тенге" дополнить словами "по средневзвешенному курсу Национального Банка Республики Казахстан на день конвертации в долларах США";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить перечисление указанных средств на специальный банковский счет: "Банк получатель: National Bank of Tajikistan, SWIFT: NATJTJ22; Банк корреспондент: ОАО Kazkommertsbank Alma-Ata, Kazakhstan SWIFT: KZKOKZKX, кор/с KZ439260001000122004 (USD)", получатель: "Министерство финансов Республики Таджикистан, р/с 22696840500055.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов