Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 1008 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010 - 2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010 - 2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
«2. Аумақтық даму» деген бөлімде:
«2.1. Өңірлерді дамыту бағдарламасын әзірлеу» деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 25-жолдың 5-бағанындағы «шілде» деген сөз «қазан» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 26-жолдың 5-бағанындағы «тамыз» деген сөз «желтоқсан» деген сөзбен ауыстырылсын.
«2.2. Экономикалық әлеуетті ұтымды аумақтық ұйымдастыру» деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 35-жолдың 5-бағанындағы «қыркүйек» деген сөз «1 желтоқсан» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 302
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 1008
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2010 года № 302 "Об утверждении Плана мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации Государственной программы по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы" следующие изменения:
в Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации Государственной программы по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "2. Территориальное развитие":
в подразделе "2.1. Разработка программ развития регионов":
в графе 5 строки, порядковый номер 25, слово "июль" заменить словом "октябрь";
в графе 5 строки, порядковый номер 26, слово "август" заменить словом "декабрь";
в подразделе "2.2. Рациональная территориальная организация экономического потенциала":
в графе 5 строки, порядковый номер 35, слово "сентябрь" заменить словами "1 декабря".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Кaзахстан                       К. Масимов