Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерлерді оқытуға, олардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға бағытталған шығыстар мөлшері жөніндегі міндеттемелерді орындау бойынша жер қойнауын пайдаланушылардың есептерін жасаудың және ұсынудың нысандары мен қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 қазандағы № 1018 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 769 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 06.12.2016 № 769 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 1154 және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 714 бірлескен бұйрығы.
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңының 16-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерлерді оқытуға, олардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға бағытталған шығыстар мөлшері жөніндегі міндеттемелерді орындау бойынша жер қойнауын пайдаланушылардың есептерінің нысаны;
2) Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерлерді оқытуға, олардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға бағытталған шығыстар мөлшері жөніндегі міндеттемелерді орындау бойынша жер қойнауын пайдаланушылардың есептерін жасаудың және ұсынудың қағидасы бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 4 қазандағы
№ 1018 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерлерді оқытуға, олардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға бағытталған шығыстар мөлшері жөніндегі міндеттемелерді орындау бойынша жер қойнауын пайдаланушылардың есептерін жасаудың және ұсынудың қағидасы 1. Жалпы ережелер

Об утверждении формы и Правил составления и представления отчета недропользователей по исполнению обязательств по размеру расходов, направляемых на обучение, повышение квалификации и переподготовку работников, являющихся гражданами Республики Казахстан, задействованных при исполнении контракта, или обучение граждан Республики Казахстан по перечню специальностей, согласованному с компетентным органом
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2010 года № 1018. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 769
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.12.2016 № 769 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. Совместный приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 1154 и Министра энергетики Республики Казахстан от 14 декабря 2015 года № 714.
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) форму отчета недропользователей по исполнению обязательств по размеру расходов, направляемых на обучение, повышение квалификации и переподготовку работников, являющихся гражданами Республики Казахстан, задействованных при исполнении контракта, или обучение граждан Республики Казахстан по перечню специальностей, согласованному с компетентным органом;
2) Правила составления и представления отчета недропользователей по исполнению обязательств по размеру расходов, направляемых на обучение, повышение квалификации и переподготовку работников, являющихся гражданами Республики Казахстан, задействованных при исполнении контракта, или обучение граждан Республики Казахстан по перечню специальностей, согласованному с компетентным органом.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 октября 2010 года № 1018
Правила
составления и представления отчета недропользователей по
исполнению обязательств по размеру расходов, направляемых на
обучение, повышение квалификации и переподготовку работников,
являющихся гражданами Республики Казахстан, задействованных при
исполнении контракта, или обучение граждан Республики Казахстан
по перечню специальностей, согласованному с компетентным органом
1. Общие положения

1. Осы Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерлерді оқытуға, олардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға бағытталған шығыстар мөлшері жөніндегі міндеттемелерді орындау бойынша жер қойнауын пайдаланушылардың есептерін жасаудың және ұсынудың қағидасы (бұдан әрі - Қағида) «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңының (бұдан әрі - Заң) 16-бабына сәйкес әзірленді және жер қойнауын пайдаланушылардың Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерлерді оқытуға, олардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға бағытталған шығыстар мөлшері жөніндегі міндеттемелердің орындалуы туралы есептерін жасаудын және ұсынудың тәртібін белгілейді.
2. Осы Қағидада Заңда белгіленген ұғымдар және анықтамалар, сондай-ақ мынадай ұғым пайдаланылады:
электрондық цифрлық қолтаңба - электрондық цифрлық қолтаңба құралдарымен жасалған және электрондық құжаттың дұрыстығын, оның тиесілілігін және мазмұнының өзгермейтіндігін растайтын электрондық цифрлық нышандар жиыны.
2. Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерлерді оқытуға, олардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға бағытталған шығыстар мөлшері жөніндегі міндеттемелерді орындау бойынша жер қойнауын пайдаланушылардың есептерін жасау тәртібі
3. Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерлерді оқытуға, олардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға бағытталған шығыстар мөлшері жөніндегі міндеттемелерді орындау бойынша жер қойнауын пайдаланушылардың есептерін жасау Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерлерді оқытуға, олардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға бағытталған шығыстар мөлшері жөніндегі міндеттемелерді орындау бойынша жер қойнауын пайдаланушылардың есептерінің нысанын (бұдан әрі - Нысан) мынадай тәртіппен есепті кезең үшін ақпаратпен әрбір оқу орны бойынша жеке жолма-жол толтыру арқылы жүзеге асырылады:

1. Настоящие Правила составления и представления отчета недропользователей по исполнению обязательств по размеру расходов, направляемых на обучение, повышение квалификации и переподготовку работников, являющихся гражданами Республики Казахстан, задействованных при исполнении контракта, или обучение граждан Республики Казахстан по перечню специальностей, согласованному с компетентным органом, (далее - Правила) разработаны в соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" (далее - Закон) и определяют порядок составления и представления отчета недропользователей по исполнению обязательств по размеру расходов, направляемых на обучение, повышение квалификации и переподготовку работников, являющихся гражданами Республики Казахстан, задействованных при исполнении контракта, или обучение граждан Республики Казахстан по перечню специальностей, согласованному с компетентным органом.
2. В настоящих Правилах используются понятия и определения, установленные в Законе, а также следующее понятие:
электронная цифровая подпись - набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания.
2. Порядок составления отчета недропользователей по
исполнению обязательств по размеру расходов, направляемых на
обучение, повышение квалификации и переподготовку работников,
являющихся гражданами Республики Казахстан, задействованных при
исполнении контракта, или обучение граждан Республики Казахстан
по перечню специальностей, согласованному с компетентным органом
3. Составление отчета недропользователей по исполнению обязательств по размеру расходов, направляемых на обучение, повышение квалификации и переподготовку работников, являющихся гражданами Республики Казахстан, задействованных при исполнении контракта, или обучение граждан Республики Казахстан по перечню специальностей, согласованному с компетентным органом, осуществляется путем заполнения формы отчета недропользователей по исполнению обязательств по размеру расходов, направляемых на обучение, повышение квалификации и переподготовку работников, являющихся гражданами Республики Казахстан, задействованных при исполнении контракта, или обучение граждан Республики Казахстан по перечню специальностей, согласованному с компетентным органом, (далее - Форма) информацией за отчетный период построчно, отдельно по каждому учебному заведению в следующем порядке:

1) 1-бағанда жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізуге арналған келісімшартты мемлекеттік тіркеу актісінің тіркеу нөмірі көрсетіледі;
2) 2-бағанда Мемлекетаралық елдердің жіктеуішіне сәйкес оқу орны елінің коды көрсетіледі. Егер оқу орны - заңды тұлға Қазақстан Республикасының резиденті болып табылса, Қазақстан Республикасының коды көрсетіледі;
3) 3-бағанда мамандықтар бойынша (қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға) оқытуды жүргізетін (жүргізген) оку орнының атауы көрсетіледі;
4) 4-бағанда оку орнының бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі. Егер оқу орны - заңды тұлға Қазақстан Республикасының резиденті болып табылмаған жағдайда баған толтырылмайды;
5) алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 02.04.2014 № 305 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi);
6) 6-бағанда оқу орнының Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуішіне сәйкес жеткізушінің нақты орналасқан елді мекенінің коды көрсетіледі. Егер оқу орны - заңды тұлға Қазақстан Республикасының резиденті болып табылмаған жағдайда баған толтырылмайды;
7) 7-бағанда оқу орнының заңды тіркеу мекенжайы: елді мекені, көшесі, үйі, офисі көрсетіледі;
8) 8-бағанда оқу орнының электрондық мекенжайы көрсетіледі;
9) 9-бағанда оқу орнының веб-сайты (болған жағдайда) көрсетіледі;
10) 10-бағанда оқу орнының байланыс телефоны, факсы көрсетіледі;
11) 11-бағанда келісімшартты орындау кезінде тартылған және оқытуға, біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға оку орнына (3-бағанда көрсетілген) жіберілген Қазақстан Республикасының азаматы болып табылатын қызметкердің немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша оқытуға жіберілген Қазақстан Республикасы азаматының тегі, аты және әкесінің аты көрсетіледі;
12) 12-бағанда тегі, аты және әкесінің аты 11-бағанда көрсетілген Қазақстан Республикасы азаматының жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі - ЖСН) көрсетіледі;
13) 13-бағанда келісімшартты орындау кезінде тартылған және оқытуға, біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға оқу орнына (3-бағанда көрсетілген) жіберілген Қазақстан Республикасының азаматы болып табылатын қызметкердің лауазымы көрсетіледі;
14) 14-бағанда құзыретті органмен келісілген тізбе бойынша мамандықтар атауы көрсетіледі. Баған жер қойнауын пайдаланушыда құзыретті органмен келісілген тізбе болған жағдайда ғана толтырылады;

1) в графе 1 указывается регистрационный номер акта государственной регистрации контракта на проведение операций по недропользованию;
2) в графе 2 указывается код страны учебного заведения в соответствии с Межгосударственным классификатором стран. В случае если учебное заведение - юридическое лицо является резидентом Республики Казахстан, указывается код Республики Казахстан;
3) в графе 3 указывается наименование учебного заведения, в котором проводится (проводилось) обучение (переподготовка, повышение квалификации) по специальности;
4) в графе 4 указывается бизнес-идентификационный номер учебного заведения. Графа не заполняется в случае, если учебное заведение - юридическое лицо не является резидентом Республики Казахстан;
5) исключен постановлением Правительства РК от 02.04.2014 № 305 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
6) в графе 6 указывается код населенного пункта юридической регистрации учебного заведения в соответствии с Классификатором административно-территориальных объектов. Графа не заполняется в случае, если учебное заведение - юридическое лицо не является резидентом Республики Казахстан;
7) в графе 7 указывается адрес юридической регистрации учебного заведения: населенный пункт, улица, дом, офис;
8) в графе 8 указывается электронный адрес учебного заведения;
9) в графе 9 указывается веб-сайт учебного заведения (при наличии);
10) в графе 10 указывается контактный телефон, факс учебного заведения;
11) в графе 11 указывается фамилия, имя и отчество работника, являющегося гражданином Республики Казахстан, задействованного при исполнении контракта и направленного в учебное заведение (указанное в графе 3) на обучение, повышение квалификации и переподготовку, или гражданина Республики Казахстан, направленного на обучение по перечню специальностей, согласованному с компетентным органом;
12) в графе 12 указывается индивидуальный идентификационный номер (далее - ИИН) гражданина Республики Казахстан, фамилия, имя и отчество которого указаны в графе 11;
13) в графе 13 указывается должность работника, являющегося гражданином Республики Казахстан, задействованного при исполнении контракта и направленного в учебное заведение (указанное в графе 3) на обучение, повышение квалификации и переподготовку;
14) в графе 14 указывается наименование специальности по перечню, согласованному с компетентным органом. Графа заполняется только при наличии у недропользователя перечня, согласованного с компетентным органом;

15) 15-бағанда қосылған құн салығын (бұдан әрі - ҚҚС) есептеусіз Қазақстан Республикасының азаматы болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерді оқытуға, оның біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматын оқу орнында (3-бағанда көрсетілген) оқытуға жұмсалған сома мың теңгемен көрсетіледі.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 02.04.2014 № 305 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
3. Қатты пайдалы қазбаларға арналған келісімшарттар бойынша Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерлерді оқытуға, олардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға бағытталған шығыстар мөлшері жөніндегі міндеттемелерді орындау бойынша жер қойнауын пайдаланушылардың есептерін ұсыну тәртібі
4. Жер қойнауын пайдаланушы, тоқсан сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың он бесінші күнінен кешіктірмей нысан бойынша EXCEL форматында электрондық түрде, жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер және оларды өндірушілер тізіліміне орналастыру жолымен Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерлерді оқытуға, олардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға бағытталған шығыстар мөлшері жөніндегі міндеттемелерді орындау бойынша индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау саласындағы уәкілетті органға есеп береді және оны бірінші басшының немесе ол уәкілеттік берген адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырады.

15) в графе 15 указывается сумма, затраченная на обучение, повышение квалификации и переподготовку работника, являющегося гражданином Республики Казахстан и задействованного при исполнении контракта, или гражданина Республики Казахстан, направленного на обучение по перечню специальностей, согласованному с компетентным органом, в учебном заведении (указанном в графе 3) в тыс. тенге, без учета налога на добавленную стоимость (далее - НДС).
3. Порядок предоставления отчета недропользователей по
исполнению обязательств по размеру расходов, направляемых на
обучение, повышение квалификации и переподготовку работников,
являющихся гражданами Республики Казахстан, задействованных при
исполнении контракта, или обучение граждан Республики Казахстан
по перечню специальностей, согласованному с компетентным
органом, по контрактам на твердые полезные ископаемые
4. Недропользователь ежеквартально не позднее пятнадцатого числа месяца, следующего за отчетным периодом, представляет в уполномоченный орган в области государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности отчет об исполнении обязательств по размеру расходов, направляемых на обучение, повышение квалификации и переподготовку работников, являющихся гражданами Республики Казахстан, задействованных при исполнении контракта, или обучение граждан Республики Казахстан по перечню специальностей, согласованному с компетентным органом, путем размещения в реестре товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей в электронном виде в формате EXCEL по форме и удостоверяет его электронной цифровой подписью первого руководителя или уполномоченного им лица.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 29.04.2013 № 405 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынaн кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
4. Көмірсутек шикізатына арналған келісімшарттар бойынша Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерлерді оқытуға, олардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға бағытталған шығыстар мөлшері жөніндегі міндеттемелерді орындау бойынша жер қойнауын пайдаланушылардың есептерін ұсыну тәртібі

Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правительства РК от 29.04.2013 № 405 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
4. Порядок предоставления отчета недропользователей по
исполнению обязательств по размеру расходов, направляемых на
обучение, повышение квалификации и переподготовку работников,
являющихся гражданами Республики Казахстан, задействованных
при исполнении контракта, или обучение граждан Республики
Казахстан по перечню специальностей, согласованному с
компетентным органом, по контрактам на углеводородное сырье

5. Жер қойнауын пайдаланушы, тоқсан сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың он бесінші күнінен кешіктірмей Нысан бойынша ЕХСЕL форматында электрондық түрде, жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер және олардың өндірушілер тізіліміне орналастыру жолымен Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерлерді оқытуға, олардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға бағытталған шығыстар мөлшері жөніндегі міндеттемелерді орындау бойынша мұнай және газ саласындағы уәкілетті органға есеп береді және оны бірінші басшының немесе ол уәкілеттік берген адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 4 қазандағы
№ 1018 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде тартылған қызметкерлерді оқытуға, олардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға бағытталған шығыстар мөлшері жөніндегі міндеттемелерді орындау бойынша жер қойнауын пайдаланушылардың есептерінің нысаны

5. Недропользователь ежеквартально не позднее пятнадцатого числа месяца, следующего за отчетным периодом, представляет в уполномоченный орган в области нефти и газа отчет об исполнении обязательств по размеру расходов, направляемых на обучение, повышение квалификации и переподготовку работников, являющихся гражданами Республики Казахстан, задействованных при исполнении контракта, или обучение граждан Республики Казахстан по перечню специальностей, согласованному с компетентным органом, путем размещения на веб-сайте уполномоченного органа в области нефти и газа в электронном виде в формате EXCEL по Форме и удостоверяет его электронной цифровой подписью первого руководителя или уполномоченного им лица.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 октября 2010 года № 1018
Форма отчета недропользователей по исполнению обязательств по
размеру расходов, направляемых на обучение, повышение
квалификации и переподготовку работников, являющихся
гражданами Республики Казахстан, задействованных при
исполнении контракта, или обучение граждан Республики
Казахстан по перечню специальностей, согласованному с
компетентным органом

Ескерту. Есептер нысанына өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 02.04.2014 № 305 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізуге арналған келісімшартты мемлекеттік тіркеу актісінің тіркеу нөмірі
Оқу орнының елі
Оқу орнының атауы
Оқу орнының БСН
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 02.04.2014 № 305 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
1
2
3
4
кестенің жалғасы
Оку орнының заңды тіркелген елді мекені
Оку орнының заңды тіркелген мекенжайы
Оку орнының электрондық мекенжайы
Оқу орнының сайты
Оқу орнының телефоны
6
7
8
9
10
кестенің жалғасы
Қазақстан Республикасының азаматы болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде оқытуға, біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға тартылған қызметкердің немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша жіберілген қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты
Қазақстан Республикасының азаматы болып табылатын, келісімшартты орындау кезінде оқытуға, біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға тартылған қызметкердің немесе құзыретті органмен келісілген мамандықтар тізбесі бойынша жіберілген қызметкердің ЖСН
Қызметкердің лауазымы
Құзыретті органмен келісілген тізбе бойынша мамандық атауы
ҚҚС есептеусіз шығындар көлемі, мың теңге
11
12
13
14
15
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БСН - бизнес-сәйкестендіру нөмірі
ҚҚС - қосылған құн салығы
ЖСН - жеке сәйкестендіру нөмірі

Сноска. Форма отчета с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 02.04.2014 № 305 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Ре-
гист-
раци-
онный
номер
акта
госу-
дарс-
твен-
ной
ре-
гист-
рации
конт-
ракта
на
про-
веде-
ние
опе-
раций
по
нед-
ро-
поль-
зова-
нию
Стра-
на
учеб-
ного
заве-
дения
Наи-
ме-
но-
ва-
ние
уче-
бно-
го
за-
ве-
де-
ния
БИН
учеб-
ного
заве-
дения
Исключена постановлением Правительства РК от 02.04.2014 № 305 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На-
се-
лен-
ный
пун-
кт
юри-
ди-
чес-
кой
ре-
гис-
тра-
ции
у-
чеб-
ного
за-
ве-
де-
ния
Ад-
рес
юри-
ди-
чес-
кой
ре-
гис-
тра-
ции
у-
чеб-
ного
за-
ве-
де-
ния
Элек-
трон-
ный
адрес
учеб-
ного
заве-
дения
Сайт
учеб-
ного
заве-
дения
Теле-
фон
учеб-
ного
заве-
дения
Фамилия,
имя и
отчество
работни-
ка,
являюще-
гося
гражда-
нином
Респуб-
лики
Казах-
стан,
задейст-
вованно-
го при
исполне-
нии
контрак-
та и
направ-
ленного
на обу-
чение,
повыше-
ние
квалифи-
кации и
перепод-
готовку,
или
гражда-
нина
Респуб-
лики
Казахс-
тан,
направ-
ленного
на
обучение
по пе-
речню
специ-
альнос-
тей,
согласо-
ванному
с компе-
тентным
органом
ИИН
работ-
ника,
являю-
щегося
граж-
дани-
ном
Рес-
публи-
ки
Казах-
стан,
задей-
ство-
ванно-
го при
испол-
нении
конт-
ракта
и нап-
рав-
ленно-
го на
обуче-
ние,
повы-
шение
квали-
фика-
ции и
пере-
подго-
товку,
или
граж-
данина
Рес-
публи-
ки
Казах-
стан,
нап-
равле-
нного
на
обуче-
ние по
переч-
ню
специ-
аль-
нос-
тей,
согла-
сован-
ному с
компе-
тент-
ным
орга-
ном
Долж-
ность
сот-
руд-
ника
Наи-
мено-
вание
спе-
циаль-
ности
по пе-
реч-
ню,
сог-
ласо-
ван-
ному
с
ком-
пе-
тент-
ным
орга-
ном
Размер
расхо-
дов в
тыс.
тенге,
без
учета
НДС
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Примечание: расшифровка аббревиатур:
БИН - бизнес-идентификационный номер
НДС - налог на добавленную стоимость
ИИН - индивидуальный идентификационный номер