Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командаларының мүшелерін Сингапурдағы (Сингапур) 2010 жылғы I Жасөспірімдердің Олимпиада ойындарындағы жоғары нәтижелері үшін көтермелеу мөлшерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 қазандағы № 1023 Қаулысы
«Дене шынықтыру және спорт туралы» Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командаларының мүшелерін Сингапурдағы (Сингапур) 2010 жылғы I Жасөспірімдердің Олимпиада ойындарындағы жоғары нәтижелері үшін көтермелеудің мынадай мөлшері бекітілсін:
1) спортшылар үшін:
алтын медаль үшін - 10000 АҚШ долларына баламалы мөлшерде;
күміс медаль үшін - 5000 АҚШ долларына баламалы мөлшерде;
қола медаль үшін - 3000 АҚШ долларына баламалы мөлшерде;
2) жоғары нәтижелер көрсеткен спортшылардың дайындығын қамтамасыз еткен жаттықтырушылар үшін:
алтын медаль үшін - 5000 АҚШ долларына баламалы мөлшерде;
күміс медаль үшін - 3000 АҚШ долларына баламалы мөлшерде;
қола медаль үшін - 2000 АҚШ долларына баламалы мөлшерде».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов

Об утверждении размеров поощрений за высокие результаты членов национальных сборных команд Республики Казахстан на I Юношеских Олимпийских играх 2010 года в Сингапуре (Сингапур)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2010 года № 1023
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить следующие размеры поощрений за высокие результаты членов национальных сборных команд Республики Казахстан на I Юношеских Олимпийских играх 2010 года в Сингапуре (Сингапур):
1) для спортсменов:
за золотую медаль - в размере, эквивалентном 10000 долларам США;
за серебряную медаль - в размере, эквивалентном 5000 долларам США;
за бронзовую медаль - в размере, эквивалентном 3000 долларам США;
2) для тренеров, обеспечивших подготовку спортсменов, показавших высокий результат:
за золотую медаль - в размере, эквивалентном 5000 долларам США;
за серебряную медаль - в размере, эквивалентном 3000 долларам США;
за бронзовую медаль - в размере, эквивалентном 2000 долларам США.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Kазахстан                       К. Масимов