"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 2 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір
жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Бұқаралық ақпарат құралдары (ақпараттық саясат) жөнінде Қоғамдық кеңес құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы № 993 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 46, 459-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы № 993 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 14 маусымдағы № 1590 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 303-құжат).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2011 года № 2
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О признании утратившими силу некоторых указов Президента
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года № 993 "Об образовании Общественного совета по средствам массовой информации (информационной политике) при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 46, ст. 459);
2) Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2005 года № 1590 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года № 993" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 303).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев