Пәкістан Ислам Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 қаңтардағы № 12 қаулысы
Пәкістан Ислам Республикасында қалыптасқан әлеуметтік-экономикалық ахуалға байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Пәкістан Ислам Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету үшін мемлекеттік материалдық резервтен материалдық құндылықтар броньнан шығарылсын.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі «Қазавиақұтқару» РМК-мен келісім бойынша Пәкістан Ислам Республикасына ізгілік жүгін Чаклала әскери әуежайына дейін әуе көлігімен уақтылы тасымалдауды және жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар, Қаржы министрліктері осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі ресми ізгілік көмекті алушыны анықтасын және оны алу жөніндегі шараларды үйлестіруді қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 18 қаңтардағы
№ 12 қаулысына
қосымша
Пәкістан Ислам Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету үшін
мемлекеттік материалдық резервтен шығарылатын материалдық
құндылықтардың тізбесі
Р/с
Материалдық құндылықтардың атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1.
Жарма (күріш)
тн
30
2.
Ет консервілері (338 гр.)
н.қ.

Об оказании официальной гуманитарной помощи Исламской Республике Пакистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2011 года № 12
В связи с социально-экономической ситуацией, сложившейся в Исламской Республике Пакистан, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разбронировать из государственного материального резерва для оказания официальной гуманитарной помощи Исламской Республике Пакистан материальные ценности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по согласованию с РГП "Казавиаспас" обеспечить своевременную отгрузку и доставку воздушным транспортом в Исламскую Республику Пакистан гуманитарного груза до военного аэропорта Чаклала.
3. Министерствам по чрезвычайным ситуациям, финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан определить получателя официальной гуманитарной помощи и обеспечить координацию мер по ее получению.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 января 2011 года № 12
Перечень
материальных ценностей, выпускаемых для оказания
официальной гуманитарной помощи Исламской Республике Пакистан
из государственного материального резерва
п/п
Наименование материальных
ценностей
Ед. изм.
Количество
1.
Крупа (рис)
тн
30
2.
Мясные консервы (338 гр.)
ф.б.