"Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 15 қыркүйектегі № 445 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 19 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 15 қыркүйектегі № 445 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 445 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары туларының сипаттамасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 15 қыркүйектегі № 445 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
«Мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары» деген сөздер «мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары» деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің Мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары туларының сипаттамасында:
тақырыбында:
«Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің Мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары» деген сөздермен ауыстырылсын;
мәтін бойынша:
«Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің Мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының» және «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің Мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Өртке қарсы мемлекеттік қызметтің» деген сөздер «мемлекеттік өртке қарсы қызметтің» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                          Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 15 сентября 2000 года № 445
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2011 года № 19
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 15 сентября 2000 года № 445".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от
15 сентября 2000 года № 445
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 15 сентября 2000 года № 445 "Об утверждении описания знамен органов Государственной противопожарной службы" следующие изменения:
в заголовке и по тексту слова "органов Государственной противопожарной службы" заменить словами "органов государственной противопожарной службы", в заголовке на государственном языке указанные слова не изменяются;
в описании знамен органов Государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, утвержденном вышеназванным Указом:
в заголовке и по тексту слова "органов Государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "органов государственной противопожарной службы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан";
по тексту:
слово "КАЗАХСТАН" заменить словом "ҚАЗАҚСТАН", на государственном языке не изменяется;
слова "ОРТТЕН КОРГАУ" заменить словами "ӨРTTEH ҚОРҒАУ", на государственном языке не изменяется;
слово "ОЖЕТТІК" заменить словом "ӨЖЕТТІК", на государственном языке не изменяется;
слова "органа Государственной противопожарной службы" заменить словами "органа государственной противопожарной службы".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев