Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 372 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 61 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Газды өзара айырбастау бойынша жүзеге асырылатын мәмілелердің бағасын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 372 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспедегі «9» деген сан «10» деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтағы «2009 - 2010» деген сандар «2009 - 2011» деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақтағы «Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігіне» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігіне» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 372
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 61
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 372 "Об установлении цены сделок, осуществляемых по взаимообмену газом" следующие изменения:
в преамбуле цифру "9" заменить цифрами "10";
в пункте 1 цифры "2009-2010" заменить цифрами "2009-2011";
в пункте 2 слова "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" заменить словами "Министерство нефти и газа Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2011 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов