Стратегиялық объектілерді иеліктен шығару және оларға үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 ақпандағы № 81 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазпочта» акционерлік қоғамына Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының Жаңа Шүлбі ауылы, Гагарин көш., 123-үй мекенжайы бойынша орналасқан жылжымайтын мүлік объектісін ғимаратқа балабақша орналастыру үшін кейіннен жекешелендіру құқығынсыз Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.

Об отчуждении и обременении стратегических объектов правами третьих лиц
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2011 года № 81
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Казпочта" совершить сделку по отчуждению объекта недвижимости, расположенного по адресу село Новая Шульба Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области, улица Гагарина, дом 123, в пользу акимата Восточно-Казахстанской области без права последующей приватизации для размещения в здании детского сада.

2. «Қазпочта» акционерлік қоғамына осы қаулының қосымшасында көрсетілген жылжымайтын мүлік объектілеріне үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық caлу (1 жыл мерзімге жалдау) жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
3. Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі осы қаулының 1-тармағында көрсетілген иеліктен шығарылатын объектіні заңнамада белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке қабылдау жөніндегі қажетті іс-шараларды жүзеге асырсын.

2. Разрешить акционерному обществу "Казпочта" совершить сделки по обременению правами третьих лиц (аренда сроком на 1 год) объектов недвижимости, указанных в приложении к настоящему постановлению.
3. Акимату Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые мероприятия по приему в коммунальную собственность отчуждаемого объекта, указанного в пункте 1 настоящего постановления.